Grupy poranne

 

 

 

LOGO 

SŁONECZKA (3 LATKI)

 Wychowawca: mgr Anna Ulkowska

 Pomoc nauczyciela: Edyta Cybulska

Oto my wesołe i uśmiechnięte „Słoneczka”. Jesteśmy ciekawi świata, który dostarcza nam wielu możliwości. Codziennie pełni zapału i radości przychodzimy do przedszkola, gdzie spędzamy razem miło czas. W przedszkolu zdobywamy nowe doświadczenia i zawieramy pierwsze przyjaźnie. U nas zawsze świeci słońce, a swoim uśmiechem zarażamy innych. Uwielbiamy śpiewać i tańczyć przy dźwiękach wesołej muzyki. Jesteśmy pełni pozytywnej energii, z którą pokonamy największe trudności i osiągniemy wiele sukcesów.

 

Zdjęcie grupowe- kliknij tutaj

 

 

żółw logo          ŻÓŁWIKI (3 LATKI)

             Wychowawca: mgr Żaneta Zielińska                                                          

                                     mgr Ewelina Krawczyk

          Żółwiki uwielbiają wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające ich     samodzielność i zapoznające z najbliższym środowiskiem.  Zawsze dbają o swoją salę sprzątając zabawki. Czas Żółwików w większości wypełnia nauka samodzielności i wspaniała wspólna zabawa, w trakcie której zdobywają informacje na temat  nowych i ciekawych rzeczy. Podczas pracy odkrywają świat poprzez działanie, obserwację, poszukiwanie i analizowanie oraz samodzielne lub z niewielką pomocą pań dochodzą do rozwiązywania różnych problemów.

 

 
 

 

 

 

LOGO TYGRYSEK

 

TYGRYSKI (4 LATKI)

Wychowawcy: mgr Anita Walewska

                        mgr Iwona Osicka

To energiczne, ciekawe świata i radosne dzieci, które chętnie biorą udział we wszystkich proponowanych aktywnościach i zabawach. Są energiczne, a swoim optymizmem i uśmiechem zarażają wszystkich dookoła. Ciekawośc świata sprawia iż zawsze chętnie biorą udział w zajęciach, dzięki którym poszerzaja wiedzę na temat otaczającego je świata. 

 

Zdjęcie grupowe- kliknij tutaj

 

 

 

LOGO SARENEK

 

  SARENKI ( 4 LATKI)

 Wychowawca: Katarzyna Kowalska

To grupa błyskotliwych dzieci, które z przyjemnością biorą udział we wszystkich proponowanych im aktywnościach.Uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, obserwując tym samym zmieniającą się przyrodę. Są energiczne, a swoim optymizmem i uśmiechem zarażają wszystkich dookoła. Noszą w sobie mnóstwo miłości, którą dzielą się z drugim człowiekiem. Uśmiech od ucha do ucha sprawia, że każdy dzień dzięki nim staje się piękniejszy. 

 

 

Zdjęcie Grupowe- kliknij tutaj

 

 

 

 

kotki

 

KOTKI (5 LATKI)

Wychowawca: mgr Jolanta Hoga

„Kotki” są grupą radosnych, zgranych i spragnionych wiedzy przedszkolaków. Chętnie i aktywnie spędzają ze sobą każdą chwilę w przedszkolu. Ich aktywnościom i zabawom nie brakuje wyobraźni, pomysłowości i kreatywności. Posiadają szeroką wiedzę o świecie, którą nieustannie dzielą się ze sobą. Są przyjacielscy i wpierają się nawzajem. Uwielbiają zadawać pytania a jeszcze bardziej uwielbiają otrzymywać na nie wyczerpujące odpowiedzi. Ciekawość, wiedza i uśmiech – to całe KOTKI.

 

 

 

Zdjęcie grupowe- kliknij tutaj

 

 

 

 

delfinki

 

DELFINKI ( 5 LATKI)

Wychowawca: mgr inż Jowita Tułodziecka

Są energiczne, ciekawe świata i radosne. chętnie biorą udział we wszystkich proponowanych zabawach, uczą się jak współdziałać w grupie oraz poznają otaczającą ich rzeczywistość. 3-latki uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, obserwując tym samym zmieniającą się przyrodę. Delfinki coraz lepiej radzą sobie w grupie, co dzień uczą się nowych rzeczy, osiągają swoje małe sukcesy, doskonalą posiadane umiejętności w czym w pełni wspierane są przez wychowawcę.

 

Zdjęcie grupowe- kliknij tutaj

 

 

  

logo żabki

 

ŻABKI (6 LATKI)

Wychowawca: mgr Anna Florkowska

To grupa radosnych i przebojowych przedszkolaków. Pełnych pomysłów, zaangażowania i humoru. Żabki uwielbiają tańczyć i prezentować swoje umiejętności. Na co dzień tworzą grupę zgranych przyjaciół, są chętni do pomocy doskonale współpracują. Potrafią odnaleźć się w każdej sytuacji, odważnie podchodzą do nowych wyzwań i otaczającego ich świata.

 

 

Zdjęcie grupowe- kliknij tutaj

 

  

 

Pszczółki logo.docx

 

 

PSZCZÓŁKI (6 LATKI)

Wychowawca: mgr Monika Tułodziecka

Są niezwykle energiczne i pełne pomysłów. Swoją radością zarażają wszystkich dookoła. Zawsze chętne do nauki i zabawy. Każdy pomysł nauczyciela przyjmują z wielkim entuzjazmem i z zaangażowaniem biorą w nim udział. Uwielbiają śpiewać i tańczyć. Nauka jest dla nich wielką przyjemnością. Pszczółki to dzieci kreatywne, dlatego podczas zajęć plastycznych czują się jak ryby w wodzie.

 

 

Zdjęcie grupowe- kliknij tutaj

 

 

 

 

 

 

 

Grupy popołudniowe

 

                                          JEŻYKI (3 LATKI)

                                                 Najmłodsza grupa przedszkolna. Są zgrani i zawsze trzymają się razem. Już od najmłodszych lat szukają zainteresowań  i nieustannie je rozwijają. Bardzo ciekawi świata. bardzo lubią  aktywne spędzanie czasu wolnego. Uwielbiają zabawy w kole, rymowanki, wierszyki, muzykę i taniec. Wspierani przez wychowawcę, starają się radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz odważnie podchodzą do nowych wyzwań.

 

 

 

logo gwiazdeczek

 

   GWIAZDECZKI (4 LATKI)

Wychowawca: mgr Magdalena Maliszewska

Jesteśmy ciekawi świata, interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Zawsze uśmiechnięci, miło i radośnie spędzamy każdy dzień. Uwielbiamy tańczyć, śpiewać, malować i eksperymentować. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy oraz różnorodne zajęcia rozwijające naszą samodzielność i wzbogacające naszą wiedzę. U nas nikt się nie nudzi. Kreatywność, twórczość i głowa pełna pomysłów to nasza wspólna dewiza. Zawsze dbamy o salę sprzątając zabawki i pomagając w jej dekorowaniu. Przedszkole to nasz drugi dom. Czujemy się tu bezpiecznie i swobodnie.

 

 

 

Zdjęcie grupowe- kliknij tutaj

 

  

 

króliczki

 

KRÓLICZKI ( 5 LATKI)

Wychowawca: mgr Sylwia Kaczerowska

„Króliczki” to radosne i ciekawe świata dzieciaki. Są zgraną grupą, w której każdy czyje się ważny i potrzebny. Dzieci dużo radości czerpią ze wspólnych spacerów, zabaw na placu przedszkolnym i ćwiczeń na sali gimnastycznej, gdzie mogą rozładować pokłady swojej energii. „Króliczki” chętnie uczestniczą w różnego rodzaju zajęciach i zabawach. Przed nimi ważne wyzwania, ponieważ wkraczają w świat poznawania liter i liczb. Kreatywność, twórczość i głowa pełna pomysłów to ich wspólna dewiza.

 

Zdjęcie grupowe- kliknij tutaj

 
 
 
muchomorki
 
  MUCHOMORKI ( 6 LATKI)
Wychowawca: mgr Emilia Kozicka
 
Przedszkolaki MUCHOMORKI do zabaw zawsze gotowe, uwielbiamy spacer oraz zabawy grupowe. Dużo ćwiczymy, tańczymy i śpiewamy, lubimy eksperymenty i doświadczenia, ale przede wszystkim obserwować jak nasz otaczający świat się zmienia. W naszym Bajkowym przedszkolu mamy doskonałe warunki do rozwijania swoich zdolności i umiejętności. Z dnia na dzień stajemy się bardziej samodzielni i mądrzejsi. W naszej grupie bardzo dobrze się czujemy, bo na naszą Panią Emilkę zawsze liczyć możemy, ona nas do nauki zachęca, wspiera i rozwesela. Budowle z klocków wznosimy i dla naszych mam oraz tatusiów piękne rysunki robimy. Farbami dużo malujemy, przeliczamy, dodajemy i porównujemy. Wiele radości również sprawiają nam zabawy manipulacyjne, spacery i harce na naszym placu zabaw.  
 
 
 
Back to top