Slide 3

Slide 2

Slide 1

Slide 4

Slide 5

O nas

Kadra pedagogiczna

 
DSC 1112b

mgr Ewelina Kowalkowska
Dyrektor Bajkolandii

Biolog – z wykształcenia i zamiłowania. Swoją pasją skutecznie zaraża wszystkich wokół, dzięki czemu przedszkolaki wprost uwielbiają pielęgnować swój mały ogródek, doskonale wiedzą też, jak dbać o środowisko. Absolwentka oligofrenopedagogiki, ale w kwestii wykształcenia nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa: w planach ma uzyskanie dyplomu z logopedii. Jak podkreśla – dzieci zawsze były jej całym światem. Stale do dyspozycji: zarówno przedszkolaków, jak również rodziców. Wysłucha, doradzi, pomoże. Prywatnie – mama 6-letniej Lenki i rocznego Igora.

DSC 1114b

mgr Grzegorz Kowalkowski
Dyrektor Smerfolandii

Absolwent resocjalizacji oraz pedagogiki ogólnej, zagorzały sportowiec. Od lat trenuje sporty walki, nieobca mu też jest piłka nożna. Inicjator wszelkich aktywności przedszkolaków na świeżym powietrzu: wycieczek, pikników, imprez sportowych. Kopalnia pomysłów. Skutecznie realizuje swoje marzenie o miejscu, gdzie całe, wielopokoleniowe rodziny będą mogły wspólnie i co najważniejsze: aktywnie spędzać wolny czas. Życiowy cel: zapewnić bezpieczeństwo swojej rodzinie – zarówno tej prywatnej, jak i przedszkolnej.                                                                                                        

Collage 2017 05 23 20 46 33    

     

 

  

 

Kadra z pasją

 

 

 

 

 DSC 0040b 

mgr Anita Walewska, Wicedyrektor

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej oraz pedagogiki przedszkolnej. Pełna energii optymistka, uwielbia ludzi i pracę z nimi, najwięcej radości sprawiają jej jednak dzieci – zarówno te prywatne (Antoś i Alicja), jak i przedszkolne. Pasjonatka koni, świetnie czuje się w siodle. Interesuje się psychologią, a wolny czas spędza z najbliższymi – oczywiście aktywnie.

 

 

 

 

 

 

 

  

DSC 0087b2

 

mgr Magdalena Maliszewska

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie o specjalności Wczesna Edukacja. W pracy stawia na kreatywność, metody aktywizujące oraz indywidualne podejście do każdego dziecka. Jej motto zawodowe oddaje myśl Marii Montessori: "Pomóż mi to zrobić samemu".  Poza pracą interesuje się muzyką, a w szczególności tańcem. Swoją pasję przez 12 lat rozwijała tańcząc w zespole Mażoretek w Miejskiej Orkiestrze Dętej w Lubawie. W wolnych chwilach lubi także biegać oraz wypoczywać nad polskim morzem.

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0133b2

 

 mgr Monika Tułodziecka

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku Wczesna edukacja. W dzieciach podziwia spontaniczność i entuzjazm oraz ciekawość świata. Największą przyjemność sprawia jej gdy patrzy na radość dzieci w momentach, kiedy zdobywają nową wiedzę oraz umiejętności, a także kiedy razem odkrywają tajniki otaczającego świata. Wolny czas uwielbia spędzać aktywnie – jeżdżąc na rowerze, grając w tenisa, a zimą – jeżdżąc na nartach. Interesuje się również muzyką, filmem i tańcem, dlatego z chęcią uczestniczy w zajęciach zumby.

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0110b2

 

mgr Jowita Anna Tułodziecka

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Uczy dzieci wrażliwości na dźwięk i pracuje nad ich dobrą koordynacją ruchową. W życiu prywatnym interesuje się muzyką, dobrą książką i sportem. Czas wolny spędza aktywnie. Uwielbia rowerowe wycieczki, grę w tenisa i zajęciach fitness oraz zumby. Lubi obcować z przyrodą, interesuje się zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska.

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0072b2

 

 mgr Martyna Smyczyńska

Ukończyła studia magisterskie na kierunku wczesna edukacja i od 3 lat pracuje z dziećmi. Praca w przedszkolu jest jej wymarzoną, daje wiele satysfakcji oraz spełnienia. Miłośniczka zwierząt, pasjonatka dobrej książki. Wolny czas spędza aktywnie: jeżdżąc na rowerze, ale nawet wtedy nie przestaje myśleć o dzieciach. Z każdej takiej wyprawy wraca z głową pełną inspiracji i nowych pomysłów na ciekawe zajęcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0130b2

 

mgr Jolanta Hoga

Pedagog z pasją, czerpie prawdziwą radość, kiedy może towarzyszyć dzieciom na drodze do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Jak sama o sobie mówi: straszna gaduła. Pasjonatka fotografii, podróży i…. skakania na trampolinie. Nie ma dla niej rzeczy nie do wykonania, a każda przeszkoda to tylko kolejny etap w dążeniu do celu. Każdego dnia stara się pokazywać, że dobro wraca i daje go jak najwięcej.

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0289bc

 

 

 lic. Marta Szulc

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z wykształcenia i zamiłowania. Od młodych lat troszczyła się o dobro dzieci jako niania. Rozpoczęła studia drugiego stopnia na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie na kierunku Pedagogika opiekuńcza z socjoterapią. Interesuje się muzyką i bieganiem. W wolnych chwilach uwielbia przebywać na łonie natury. Świadomie dąży do celów, stawia na innowacyjność.

 

 

 

 

 

 

 

DSC 1155b

 

mgr Katarzyna Wiergowska

Absolwentka nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Praca jest jej największą pasją, kocha dzieci. Uwielbia spędzać czas na świeżym powietrzu, dzięki mężowi i synom polubiła spływy kajakowe. Kibicuje Bayernowi Monachium , czasem jeździ na mecze Legii. Uwielbia gotować, a także wykonywać różnego rodzaju robótki ręczne, choć ma na nie mało czasu. Podczas letniego urlopu chętnie zwiedza stare, tajemnicze zamczyska. Uwielbia spacery po górach i naszą polską góralską gościnność.

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0047b2

 

mgr Anna Florkowska

Ukończyła Kolegium Nauczycielskie w Ciechanowie na kierunku: nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym oraz uzyskała tytuł magistra pedagogiki ogólnej na Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad 10 lat pracuje z dziećmi, a od czterech związana jestem z naszym Przedszkolem. Na co dzień stara się uwrażliwiać dzieci na drugiego człowieka, uczyć samodzielności, kreatywności i wiary we własne możliwości. Prywatnie mama dwóch synów. Uwielbia podróże, wolnych chwilach gra na pianinie i rysuje portrety.

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0316b

 

mgr Natalia Kaczorowska

Absolwentka filologii angielskiej. Z wykształcenia nauczyciel, a z zamiłowania … też nauczyciel. Bez przerwy uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii, z radością i zapałem przekazuje swoją wiedzę najmłodszym już od kilku lat. W swojej pracy kładzie nacisk na świadome używanie języka, poprawną wymowę i humor. Uwielbia śpiewać, chodzić po górach i zaczytać się w dobrej książce.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0160b2

 

mgr Emilia Kozicka

Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności wczesna edukacja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, magister pedagogiki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 8 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą Interesuje się sztuką, dlatego w 2016r rozpoczęła studia podyplomowe o kierunku: „sztuka” na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnych chwilach wyszywa, maluje naturę oraz wykonuje rękodzieło artystyczne. Uwielbia pływać oraz przebywać z rodziną na świeżym powietrzu grając w siatkówkę i jeżdżąc rowerem.

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0005b2

 

mgr Żaneta Zielińska

Otwarta, pozytywnie nastawiona do życia, jej największa pasja – praca z dziećmi. Nauczyciel z pełnymi kwalifikacjami pedagogicznymi z zakresu edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, jak również pedagogiki  rewalidacyjno – terapeutycznej. Jak sama twierdzi, dzieciństwo to fundamentalny okres w kształtowaniu siebie, dlatego też pracę z dziećmi opiera nie tylko na umiejętnościach i wiedzy zdobytej podczas studiów, ale przede wszystkim na  przekazywaniu podopiecznym mnóstwa ciepła, uśmiechu oraz zainteresowania.

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0150b

 

mgr Sylwia Kaczerowska

Ukończyła studia licencjackie na kierunku Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie. Uważa, że dzień bez uśmiechu to dzień stracony. Jako nauczyciel przekazuje całą swoją energię i serce dzieciom oraz z zaangażowaniem podchodzę do powierzonych mi obowiązków. Interesuje się psychologią rozwojową, zwłaszcza związaną z rozwojem wyobraźni i mowy u dzieci. Pasjonują ją wycieczki rowerowe, podróże krajoznawcze oraz książki, zwłaszcza o tematyce sensacyjnej i kryminalnej.

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0098b

 

mgr Anna Ulkowska

Ukończyła studia licencjackie o specjalności Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Już jako nastolatka wiązała swoją przyszłość z pracą w przedszkolu. Niezwykle ambitna. Praca z dziećmi jest dla niej nie tylko zawodem, ale również pasją. W swojej pracy kieruje się po prostu: miłością do dzieci oraz wiarą w każde z nich. Zaraża uśmiechem. Poza pracą aktywnie spędza czas na wyprawach rowerowych i na gotowaniu.

 

 

 

 

 

 

  

 

DSC 0545bc

 

  mgr Agnieszka Uniatowska

Uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona do życia, otwarta i kochająca dzieci. Nauczyciel z zawodu i z zamiłowania. Jak sama twierdzi dzieci dają jej mnóstwo energii i wywołują uśmiech na twarzy.  Uwielbia zaskakiwać dzieci, sprawiać, że każdy dzień staje się możliwością do odkrywania świata. Lubi wzbudzać u dzieci ciekawość i zainteresowania wszystkim co znajduje się wokół nich.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0068b

 

 

lic. Katarzyna Kowalska

Studentka pedagogiki. Jak sama zaznacza, od zawsze wiedziała, że chce pracować z dziećmi. Sumiennie dąży do celu. Pełna pomysłów, zawsze wymyśli odpowiednią do sytuacji zabawę. Maluszki za nią przepadają. Radosna i otwarta na ludzi. Wolny czas lubi spędzać aktywnie, szczególnie jeżdżąc na rowerze.

 

 

 

 

 

 

 

   

DSC 1134b

 

Magdalena Zubkowicz- pomoc nauczyciela

Energiczna i komunikatywna, łatwo nawiązuje kontakty. Praca z dziećmi sprawia, że rosną jej skrzydła. Rozczula ją dziecięca radość i beztroska.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0053b

 

Mariola Rynkowska - pomoc nauczyciela

Jako mama piątki dzieci, doskonale zna ich potrzeby. Na co dzień cierpliwa, uśmiechnięta, zapewnia najmłodszym bezpieczeństwo i poczucie, że przedszkole to ich drugi dom. Pracuje z pasją i oddaniem, ponieważ jak sama podkreśla: „wszystkie dzieci nasze są”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0299bc

 

Marta Kowalkowska- pomoc nauczyciela

Jestem pełną ciepła i energii mamą dwójki dzieci. Wiele radości daje mi praca w dużym zorganizowanym i lubiącym się zespole. Przedszkole to miejsce, w którym spełniam się jako człowiek lubiący prace z dziećmi, a ich uśmiechy to największa satysfakcja i nagroda jaką otrzymuję każdego dnia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DSC 0295bc

 

 

 

Edyta Cybulska- pomoc nauczyciela/ woźna

Jestem  uśmiechniętą i pełną energii mamą dorosłego już syna.Dzieci to dla mnie największy skarb. Pozytywnie nastawiona do życia i ludzi staram się widzieć to co najlepsze. Uśmiech dziecka to recepta na udany dzień. 

 

 

 

 

 

Nasi specjaliści

 

 DSC1108bc

 

 

 mgr Monika Mężykowska- oligofrenopedagog

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 DSC1103bc

 

 

mgr Agnieszka Tretau- fizjoterapeuta i terapeuta  integracji sensorycznej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 DSC1052bc

 

 

 mgr Jolanta Michalska- logopeda

Dbając o komfort naszych przedszkolaków, nieustannie się rozwijamy: inwestujemy w nowe pomieszczenia, sprzęt, do pracy z dziećmi angażujemy specjalistów. Nowoczesne, bogato wyposażone w najnowszy sprzęt sale dydaktyczne, bezpieczny plac zabaw i nasza duma: ulubiona przez dzieci, jedyna w Lubawie sala do terapii integracji sensorycznej. Podwieszane huśtawki, podświetlany basen z piłkami i MAGICZNY DYWAN (zdobywca tytułu Zabawki Roku 2016) to tylko niektóre z udostępnianych przedszkolakom sprzętów. Nadrzędnym celem sali, oprócz zapewnienia dobrej zabawy, jest stymulowanie zmysłów dziecka. Zadaniem terapii SI jest dostarczenie dziecku (podczas jego aktywności ruchowej) kontrolowanej przez terapeutę ilości bodźców sensorycznych, wywołujących w konsekwencji poprawę integracji bodźców docierających do dziecka zarówno z otoczenia, jak i z jego ciała.

sala sensoryczna 02sala sensoryczna 03

 W najbliższych planach mamy też m.in. otwarcie profesjonalnej sali gimnastycznej, udostępnianej całym rodzinom przez 7 dni w tygodniu. Szczegóły wkrótce.

Dyplom za zajęcie II miejsca w akcji "Czyste jeziora i rzeki - Wiosna 2015" w kategorii - Najmłodsi uczestnicy (przedszkola)

Dyplom3

Starosta Powiatu Iławskiego
Back to top