20 września - to dzień ważny dla wszystkich przedszkolaków w całej Polsce bowiem jest to Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z racji tego iż uroczystość ta w tym roku przypada w niedzielę , dzieci z Przedszkoli Niepublicznych Bajkolandia i Smerfolandia w Lubawie swoje święto obchodziły w piątek.

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 września zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka

Świąteczna atmosfera w przedszkolu

Od samego rana w naszych przedszkolach panowała niesamowita atmosfera, a nasze nauczycielki czekały na dzieci ze wspaniałymi atrakcjami. Dzieci brały udział w quizie wiedzy o przedszkolu, a także uczestniczyły w zabawach muzycznych, ruchowych oraz sprawnościowych. Nie zabrakło również zabaw z bańkami mydlanymi, balonami oraz z uwielbianą przez dzieci chustą animacyjną. Łapiąc promienie słońca nasi przedszkolacy korzystały placów zabaw na terenie naszej placówki.

Wszystkim przedszkolakom życzymy radości i spełnienia marzeń

Ten najważniejszy dzień dla naszej społeczności przedszkolnej był pełen radości i beztroski. Wszyscy bawili się znakomicie, a zadowolenie nie znikało z twarzy przedszkolaków. Z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka pragniemy życzyć wszystkim dzieciom szczęścia, przyjaciół, przygody, uwagi, zdrowia, szacunku, marzeń oraz akceptacji i miłości.

Zobacz też:

W przedszkolu nie ma miejsca na nudę
Nowy rok szkolny w przedszkolach Bajkolandia i Smerfolandia w Lubawie