10 marca 2021 roku w ramach obchodów Dnia Drzemki w grupie Pszczółki w Przedszkolu Niepublicznym Bajkolandia odbył się Bal Piżamowy. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola z piżamami, aby rozpocząć niesamowitą przygodę. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 9:00 jednak nikt nie myślał o spaniu, gdyż na dzieci czekało mnóstwo atrakcji.

Ten wyjątkowy dzień rozpoczął się od pokazu mody piżamowej, dzięki czemu przedszkolaki miały okazję zaprezentować swój piżamowy strój. Na dzieci czekało mnóstwo wesołych zabaw m. in. zabawy z poduszkami, poduszkowy tor przeszkód, a także zwijanie w rulonik z koca. Podczas balu piżamowego nie mogło oczywiście zabraknąć wesołej zabawy przy muzyce, co sprawiło dzieciom wiele radości i okazji do swobodnego tańca. Ten wspaniały dzień zakończył się mini seansem filmowym. Dzieci siedząc w swoich piżamkach, zajadając popcorn, popijając soczki i oglądając bajkę miały okazję poczuć się jak w prawdziwym kinie.

Uśmiechu tego dnia było wiele, a dzieci bawiły się doskonale. Mamy nadzieje, że ten dzień na długo pozostanie naszym przedszkolakom w pamięci, a już w kolejnym roku będziemy mogli go powtórzy przy okazji kolejnych obchodów Dnia Drzemki.

 

Materiał: Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia”

Zobacz więcej:

Skacze piłka, czyli zabawy z piosenką – grupa Tygryski

Przedwiośnie u Kangurków