Współpraca Przedszkoli Niepublicznych „Smerfolandia” i „Bajkolandia”

z Klubem Sportowym CONSTRACT LUBAWA

DSC 0709 1

 

19 pażdziernika 2017 roku w Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie w godzinach popołudniowych odbyło się spotkanie Dyrekcji przedszkoli oraz przedstawicieli KS CONSTRACT LUBAWA z Rodzicami dzieci uczęszczających do wymienionych przedszkoli. 

Celem spotkania było oczywiście przybliżenie kwestii dotyczącej  zajęć piłki nożnej, które będą odbywały się codziennie w godzinach popołudniowych. Rodzice wysłuchali informacji z ust przedstawicieli klubu sportowego CONSTRACT LUBAWA– Pana Dawida Mederskiego oraz Pana Pawła Kaniewskiego.

Po spotkaniu każdy z zaproszonych Rodziców doskonale wie, czym jest futsal oraz jakie sukcesy zarówno na arenie wojewódzkiej jak i ogólnopolskiej odnoszą przedstawiciele Klubu Sportowego CONSTRACT LUBAWA. Treningi to nie tylko ciężka praca ale i przyjemności, których doświadczą zarówno dzieci jak i dorośli.

Z pewnością współpraca będzie bardzo owocna a na pierwsze treningi zapraszamy już niebawem, bowiem zajęcia ogólnorozwojowe na stałe wpisują się w zadania naszych przedszkoli. Liczba zainteresowanych chłopców to 92 :)