Co przekonuje do wyboru przedszkola Bajkolandia lub Smerfolandia w Lubawie?

lubawa wlascicieleWokół dzieci kręci się cały nasz świat. To one od zawsze są naszą pasją, inspiracją, codzienną radością. Smerfolandia i Bajkolandia w Lubawie to bezpieczne, rodzinne przedszkola, gdzie każde dziecko jest najważniejsze, traktowane indywidualnie i z należnym mu szacunkiem. Komfort Waszych dzieci, nauka przez zabawę, szeroka oferta edukacyjna na najwyższym poziomie – to gwarancja satysfakcji. Jesteśmy tu dla Was i dla waszych dzieci!

„Dzieci są zwierciadłami. Kiedy znajdują się w obecności miłości, to ją odbijają. Kiedy miłości nie ma, nie mają czego odbijać.” A. de Mello

Przedszkola Smerfolandia i Bajkolandia w Lubawie

Nasze przedszkola zostały wpisane do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Lubawy 01.08.2012r. (Smerfolandia) i 27.08.2015r. (Bajkolandia) na podstawie art. 82 ustawy z dnia 7 września 1991 roku o systemie oświaty. Smerfolandia i Bajkolandia tworzą jedyne w swoim rodzaju miejsce, gdzie w rodzinnej, domowej atmosferze, pod opieką wykwalifikowanej kadry, przedszkolaki odnajdą najlepsze warunki do zabawy i nauki. Działamy w oparciu o podstawę edukacyjną dla przedszkoli i programy wychowania przedszkolnego zatwierdzone przez Ministerstwo Edukacji Narodowej (MEN) oraz rozszerzony program nauczania przedszkolnego, wzbogacony o alternatywne metody i kierunki pracy dydaktyczno-opiekuńczo-wychowawczej.

Zapraszamy dzieci w wieku 2,5 -6 lat

Opiekujemy się maluszkami w wieku od 2,5 do 6 lat. Dzieci mają do dyspozycji 10 sal dydaktycznych z bezpośrednim dostępem do sanitariatów. Każda sala w naszych przedszkolach ma swój niepowtarzalny klimat – wyposażona jest w meble, zabawki i pomoce dydaktyczne adekwatne do potrzeb i możliwości przebywających w niej dzieci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Rodziców, dostosowaliśmy godziny otwarcia przedszkola do zmianowego czasu pracy największych lubawskich zakładów: przedszkole czynne jest codziennie w godzinach od 5:30 do 22:30, w soboty od 5:30 do 14:30.

Kadra i pasja edukacyjna! 

Kadrę pedagogiczną tworzy zespół zaangażowanych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli z pełnymi kwalifikacjami do pracy w przedszkolu. Pomoce nauczycieli to absolwentki studiów pedagogicznych. Kadrę pedagogiczną wspierają specjaliści z zakresu logopedii, psychologii, socjoterapii, oligofrenopedagogiki, a także profesjonalni instruktorzy zajęć.

Spełniamy wszelkie warunki do tego, aby zapewnić Państwa pociechom szczęśliwe dzieciństwo z ich wszechstronnym rozwojem. Przedszkola Smerfolandia i Bajkolandia w Lubawie – rodzinnie od lat.

Zapraszamy do kontaktu.
Zobacz więcej na temat oferty i rekrutacji do przedszkola w Lubawie >>>