Czas spędzony w Przedszkolach Niepublicznych „Smerfolandia” i „Bajkolandia” to czas wypełniony nauką, przygodami i wspaniałą zabawą. Dzieci zdobywają nową wiedzę, podróżują w wyobraźni, tańczą, grają, słuchają czytanych książek… a przede wszystkim świetnie się bawią!

W naszych Przedszkolach czas upływa na zabawie.

Dni szybko upływają na wesołej zabawie, ciekawych zajęciach, zdobywaniu nowych doświadczeń i pokonywaniu wyzwań. Zajęcia i zabawy obfitują w wiele atrakcji. Dzieci mają możliwość wzięcia udziału w zajęciach plastycznych , muzycznych oraz zabawach ruchowych integrujących grupę. Wykonują ciekawe zadania, które sprawiają wiele radości, dostarczają emocji i rozwijają wyobraźnię. Każdy kolejny dzień pobytu w przedszkolu bawi i uczy, a prace i zabawy w zespole uczą współpracy i koleżeńskości. Korzystając z pięknej pogody dzieci spędzają także dużo czasu na przedszkolnym placu zabaw. Czas spędzony na świeżym powietrzu to jedna z ulubionych aktywności małych przedszkolaków.

W Przedszkolach Niepublicznych „Smerfolandia” i „Bajkolandia” dzieci każdego dnia mogą przeżyć niezapomnianą przygodę gdyż tutaj nie można się nudzić!

Zobacz Więcej:

Urodziny Oluni z grupy Słoniki