Dzień Babci i Dziadka

DSC 0196 CopyDSC 5949 Copy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Babci i dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba. Znana to para, bardzo kochana. Przez wszystkie dzieci jest szanowana. No, a gdyby ich nie było, dzieciom trudno by się żyło. Babcia i dziadek wciąż o nas dbają. Tak jak rodzice bardzo kochają. Dają nam w życiu wiele radości. Nigdy nie szczędzą dla nas czułości”

Dnia 18 stycznia w Przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” w Lubawie odbyło się spotkanie, na które przybyli szczególni goście. Świętowaliśmy bowiem uroczystość Dnia Babci i Dziadka, na którą licznie przybyli Seniorzy rodu. Każda z grup przygotowała część artystyczną. Dziadkowie mogli zobaczyć jak pięknie występują ich wnuczęta.

Przedszkolaki śpiewały piosenki, tańczyły i recytowały wierszyki, a także odgrywały inscenizacje, wcielając się w wyznaczone role. Goście byli rozradowani i poruszeni. W oczach niektórych, można było dostrzec łzę wzruszenia. Występy dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Kolejną niespodzianką dla naszych gości były własnoręcznie wykonane przez dzieci upominki.

Na koniec wszyscy udali się na słodki poczęstunek. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze. Wszystkim Babciom i Dziadkom z okazji zbliżającego się ich święta życzymy przede wszystkim zdrowia, pogody ducha i pociechy z wnucząt.