Pierwszy pracowity miesiąc roku szkolnego kończymy bardzo przyjemnym akcentem, jakim jest święto wszystkich chłopców. Nasi podopieczni uwielbiają obchody szczególnych dni organizowane w przedszkolu. Każde takie wydarzenie przynosi nam wiele atrakcji i powodów do uśmiechu. Emocji jest jeszcze więcej gdy bohaterami dnia są nasze przedszkolaki. W dniu chłopaka naturalnie zrobiliśmy wszystko aby męska część każdej grupy była uszczęśliwiona.

Wszystkiego najlepszego dla naszych przedszkolaków!

Jednak również dziewczynkom wiele radości przyniosła pomoc w organizacji niespodzianek i atrakcji dla kolegów. Po raz kolejny utwierdzamy się w przekonaniu, że dzieci w naszych przedszkolach mogą poczuć się jak w rodzinie. Darzą się ogromną sympatią i potrafią zaangażować się w niesienie radości innym.

Turnieje zabawa i upominki

W dniu chłopaka nie mogło zabraknąć typowo męskich aktywności i tematów zajęć. Niektóre grupy postawiły na tematykę motoryzacyjną. Wszelkiego rodzaju pojazdy i ich niekiedy skomplikowane nazwy oraz funkcje są bardzo dobrze znane wszystkim chłopcom. Innym częstym tematem były sporty. Dzieci podjęły się wielu wyzwań sprawnościowych i uczestniczyły w mini turniejach i wyścigach. Rozmawiały też o ulubionych dyscyplinach sportowych i znanych sportowcach. Chłopcy mieli też okazje przedstawić koleżankom z grupy swoje marzenia oraz zawody, w których chcieli by pracować w przyszłości. Pełen emocji i radości dzień każda grupa zakończyła wręczeniem pamiątkowych medali lub odznak oraz drobnych upominków od Dyrekcji. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z naszych wspólnych zabaw.

Zobacz więcej:
Dzień Jabłka u Słoników
Dzisiaj w grupie Żółwiki świętowaliśmy urodziny Igi :)