Święto małych Dżentelmenów

22048018 1539152839473233 5972092794715194868 oKażdy chłopak dobrze wie, jakie święto obchodzimy 30 września. Nasi mali dżentelmeni również mogli poczuć się wyjątkowo dzisiejszego dnia. Od rana w przedszkolach panowała miła i radosna atmosfera. 

Pięknie ubrane dziewczynki z uśmiechem przywitały chłopców. Na sali sportowej zagościli mali piraci. Poprzez konkursy próbowali zdobyć klucz do ukrytego skarbu. Była to wspaniała zabawa, która dostarczyła przedszkolakom dużo uśmiechu. Nasi milusińscy spędzali czas na zabawach z balonami przy dźwiękach wesołej muzyki oraz na tańcach na gazecie. 

Chłopcy mogli wykazać się odwagą oraz siłą w różnych konkursach przygotowanych przez koleżanki. Mali mężczyźni z uśmiechem na twarzy pili sok z cytryny, a kobietki w nagrodę ogoliły im brody patyczkami. Dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia i podarowały upominki, ordery oraz dyplomy super chłopaka, które zachwyciły naszych elegantów. Na zakończenie tego słonecznego dnia na wszystkich przedszkolaków czekał słodki poczęstunek. 

Tym małym i tym dużym chłopcom życzymy dużo słodkości oraz uśmiechu od ucha do ucha. To właśnie dziś możecie poczuć się wyjątkowo.