Dzień Edukacji Narodowej

DSC 3974

„Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci

– stara się zobaczyć ich dusze.”

14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty, ponieważ właśnie wtedy obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej.

W Przedszkolach Niepublicznych Bajkolandia i Smerfolandia w Lubawie ten wyjątkowy dzień świętowaliśmy w tym roku w piątek 12 października.

Nasze przedszkolaki tego dnia chciały podziękować swoim ukochanym paniom i pracownikom przedszkoli za trud włożony w ich edukację i wychowanie. W tym uroczystym dniu 5-latki z Grupy Delfinki zaprosiły gości na występ artystyczny aby wspólnie uczcić Dzień Edukacji Narodowej. Przedszkolaki zaprezentowały się najlepiej jak umiały. Nie zabrakło wierszy, życzeń, piosenek, które w całości stworzyły piękne podziękowanie za codzienną troskę, oddanie i serdeczność ze strony każdej pani. Za część artystyczną przedszkolaki zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz uśmiechami ze strony kadry i pozostałych przedszkolaków. Pani wicedyrektor skierowała do grona pedagogicznego oraz niepedagogicznego, wiele ciepłych słów oraz życzeń. Ten wyjątkowy dzień upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, a wrażenia na długo pozostaną w naszej pamięci.