Dzień Edukacji Narodowej

DSC 0464

 

 

Wielkie dziś święto w naszych przedszkolach „Bajkolandii” i „Smerfolandii”, bo Obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Jak pisał Robert Fulghum „Wszystko, co naprawdę powinienem wiedzieć, nauczyłem się w przedszkolu”.

Bo to właśnie przedszkole jest tym pierwszym ogniwem naszej edukacji, to tu poznajemy zasady i dowiadujemy się jak żyć, co robić i jak postępować, współpracować z innymi, jak patrzeć na świat, odczuwać i myśleć, jak rozwijać wyobraźnię i wyobrażać sobie lepszy świat. 

Dziś grupa „Kotki” przygotowała przedstawienie dla wszystkich wychowanków i pracowników przedszkoli. Były wiersze i piosenki a w finale przedszkolaki zatańczyły taniec „Czekolada”. Każdy nauczyciel i pracownik naszych przedszkoli otrzymał pamiątkową laurkę.  

W tak szczególnym dniu przedszkolacy z Przedszkoli Niepublicznych „Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie życzą wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty aby każdy dzień niósł  im radość i satysfakcję, aby trud włożony w wychowanie i kształcenie młodych ludzi przynosił jak najlepsze efekty, by edukacja była nieustającą przygodą.