Jasełka oraz koncert kolęd i pastorałek

DSC 5113Święta Bożego Narodzenia to najpiękniejsze święta w roku. Jest to czas radości i rodzinnych spotkań. Z tej okazji  w naszych Przedszkolach odbyły się przedstawienia jasełkowe, koncerty kolęd i pastorałek oraz wigilie grupowe z udziałem rodziców i najbliższych. Występy przedszkolaków wprowadziły wszystkich w świąteczny, miły nastrój oraz wycisnęły niejedną łzę wzruszenia.

W świątecznej scenerii i pięknych strojach nasi milusińscy z dużym przejęciem i zaangażowaniem odgrywali swoje role i śpiewali kolędy oraz pastorałki. Po występach artystycznych odbyły się wigilie grupowe. 

Przy cichym akompaniamencie kolęd i blasku choinkowych lampek rodzice i wychowankowie mogli obejrzeć pokaz multimedialny przygotowany specjalnie na tę okazję. Akcentem świątecznym był również upominek przygotowany przez Dyrekcję przedszkoli w postaci sianka na wigilijny stół oraz zdjęcia dziecka w ramce, które rodzice zabrali ze sobą. Wszystkie uroczystości odbywały się w miłym i świątecznym klimacie i mamy nadzieję, że pozostaną w pamięci i sercach dzieci i ich najbliższych na długo.