Dzisiejszego dnia rozpoczęliśmy karnawałowy tydzień w naszych Przedszkolach. Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem są bale – zwłaszcza bale przebierańców.  Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni, dzień w którym każdy mały przedszkolak może przebrać się za ulubioną postać z bajki lub książki.  W najbliższych dniach nasze przedszkole przepełnione będzie wesołą zabawą .

To już dzisiejszego dnia w niektórych salach od rana rozbrzmiewały piosenki towarzyszące dzieciom podczas zabaw i tańców. Przebierańcy świetnie się bawili, nie zabrakło również konkursów, w których wszyscy chętnie uczestniczyli. Na salach podczas pląsów robiło się także kolorowo dzięki balonom i serpentynom. Wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy przedszkolaków. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, to było głównym celem tego balu.

W najbliższych dniach kolejne bale, na które z niecierpliwością czekają pozostałe grupy, a już teraz zachęcamy do oglądania fotorelacji  dzisiejszej świetnej zabawy.

Zobacz więcej:

Książka moim przyjacielem-czyli SŁONIKI w świecie bajek