Mikołaju, Mikołaju, witaj w naszym pięknym kraju…a właściwie w Przedszkolach Niepublicznych „Smerfolandia” i „Bajkolandia” w Lubawie. Mikołajki to dzień długo oczekiwany przez przedszkolaków. Najmłodsi przygotowują się do niego bardzo starannie i dużo wcześniej, wykonując mikołajkowe dekoracje w sali oraz ucząc się piosenek o Mikołaju.

6 grudnia, od samego rana, na twarzach naszych milusińskich malowały się wielka radość i przejęcie. W każdej grupie dzieci ubrane były wyjątkowo – po prostu ,,mikołajkowo” i z wielką niecierpliwością oczekiwały na przyjście niezwykłego gościa – Św. Mikołaja!

Czas oczekiwania umiliły wszystkim wesołe zabawy. Dzieci w salach zmagały się ze świątecznymi zadaniami oraz uczestniczyły w przeróżnych zabawach ruchowych, muzycznych i plastycznych.

Święty Mikołaj jak co roku przybył na czas. Oprócz worka pełnego prezentów, przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Nasi podopieczni z błyskiem w oku odbierali swoje upominki, a zadowolenie z prezentów było ogromne. Mikołajki to chyba nasz ulubiony dzień w roku, a zdjęcia zrobione z Mikołajem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. Dziękujemy Mikołaju do zobaczenia za rok!

SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM- Film

ZOBACZ WIĘCEJ:

Zielona niespodzianka w grupie Delfinki

Zabawy w teatr grupy KANGURKI