Dane osobowe są dla nas tak samo ważne, jak dzieci.

Szanowni Państwo, w dobie powszechnego dostępu do internetu, a co za tym idzie zagrożeń płynących z tego źródła informacji, prowadzimy nieustanny nadzór nad przekazanymi nam danymi osobowymi. Stosując się zarówno do unijnych przepisów (RODO) jak i prawa krajowego, dokładamy wszelkich starań, aby zarówno Państwo jak i dzieci pozostawały bezpieczne. W tym celu prowadzimy między innymi:

  • ścisły nadzór nad dokumentami zawierającymi dane osobowe,
  • regularne szkolenia personelu,
  • konsultacja z firmami specjalistycznymi.

Wizerunek dziecka jest dla nas priorytetem.

Działając w trosce o dobro Państwa dzieci, jak również zgodnie z literą prawa, dbamy o wizerunek dzieci i przestrzegamy praw autorskich oraz innych. Nie wykorzystujemy wizerunku dziecka bez zgody opiekunów, gdyż zdajemy sobie sprawę, że wizerunek to również dane osobowe.

Gromadzimy tylko niezbędne dane.

Naszym celem jest dbanie i pomoc w wychowywaniu Państwa dzieci. Dla tego pozyskane od Państwa dane osobowe są przetwarzane zgodnie z literą prawa, jednocześnie ograniczamy ich zakres do niezbędnego minimum. W szczególności pragniemy poinformować, że Państwa dane:
– są przekazywane instytucjom upoważnionym,
– firmom współpracującym z którymi posiadamy podpisane stosowne umowy i tylko jeśli to niezbędnie konieczne,
– nie są sprzedawane.

Zwracamy uwagę, z kim współpracujemy

Dobór firm współpracujących jest dla nas bardzo istotny. Podczas jego dokonywania zwracamy szczególną uwagę na zabezpieczenia po stronie firmy współpracującej pod kątem ochrony danych osobowych. Jesteśmy świadomi obowiązków jakie na nas spoczywają, dla tego podchodzimy do nich z najwyższą starannością.

 

BAJKOLANDIA_OBOWIĄZEK_INFORMACYJNY_RODO

SMERFOLANDIA_OBOWIĄZEK_INFORMACYJNY_RODO