Mija październik, a w Przedszkolach Niepublicznych „Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie czas mija w bardzo miłej i radosnej atmosferze. Codzienne dni przepełnione są ogromną dawką zabawy i nauki pozwalającej naszym przedszkolakom na odkrywanie świata, jego bogactw, które w sobie kryje jak i poznawaniu nowych rzeczy, które sprawiają naszym milusińskim wiele radości jak i wywołują zachwyt i uśmiech na ich twarzach.

🍂🍁"Już październik jest za płotem, przeszedł rano poprzez sad ,

pomalował liściem złotem , zaczarował cały świat"...🍂🍁

Dotychczasowe dni owocowały w różnego rodzaju aktywności proponowane naszym przedszkolakom m.in. zagłębialiśmy się w świat zwierząt oraz zasad, którymi powinien cechować się dobry opiekun zwierząt, poznawaliśmy zawód weterynarza oraz zasady ruchu drogowego, klasyfikowaliśmy pojazdy ze względu na sposób ich poruszania, utrwalaliśmy znajomość kolorów, ćwiczyliśmy nasze buźki za pomocą ćwiczeń oddechowych, poznawaliśmy właściwości ziemniaka. Wykonując prace plastyczne ukazaliśmy pogodę jaką widzimy za oknem, jak i także konstruowaliśmy samochody z figur geometrycznych.

Mimo jesiennej pogody, którą możemy zaobserwować za oknem w murach naszych przedszkoli słychać radosny gwar i śmiech naszych przedszkolaków, który powoduje, że u nas dzień od razu staje się piękniejszy i codziennie świeci słońce.

Materiał: Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie.

Zobacz więcej:

Edukacyjne zabawy w grupie KOTKI