PIERWSZY TYDZIEŃ PRACY ZDALNEJ W BAJKOLANDI.

 

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej, wszystkie placówki oświatowe zostały zawieszone na czas panującej obecnie epidemii w naszym kraju. W tym szczególnym czasie Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia prowadzi nauczanie zdalne dla swoich podopiecznych. Codziennie każdy nauczyciel dostarcza swoim podopiecznym nowe zadania w formie kart pracy, prac plastycznych, wierszy oraz filmików. Wszystkie te działania mają na celu powtórzenie i utrwalenie umiejętności, które dzieci nabyły już w naszym przedszkolu.
Właśnie do końca dobiegł pierwszy tydzień nauki zdalnej. W tym tygodniu dzieci z najstarszych grup miały za zadanie powtórzenie wcześniej poznanych liter poprzez karty pracy przygotowane przez swoje panie. Starszacy ćwiczyli też swoją sprawność manualną poprzez przeróżne prace plastyczne przedstawiające wiosenne owady – motylka i biedronkę, które wykonały dla nich również ich panie. Nasze dzielne pięciolatki ćwiczyły ze swoimi rodzicami czytanie globalne, doskonaliły sprawność grafomotoryczną, a na koniec tygodnia razem z panią Anią mogły zaśpiewać piosenkę i wykonać do niej ilustrację. Z ogromnym zaangażowaniem do swoich zadań podeszli dzieci z grup czteroletnich, którzy dzięki pomocy swoich rodziców tworzyli ciecz nienewtonowską oraz obchodzili dzień pandy w swoich domach.
Dzieci i rodzice są w stałym kontakcie ze swoimi wychowawcami z przedszkola, codziennie relacjonują efekty swojej pracy ukochanym paniom, ale też dzielą się wiadomościami co robią dodatkowo podczas pobytu w domu z rodzicami i swoim rodzeństwem.
Dziękujemy naszym przedszkolakom i ich rodzicom za zaangażowanie, efekty waszej pracy są wspaniałe. Z niecierpliwością czekamy na nowy tydzień . Ciekawe czym nasze panie i przedszkolacy w nim nas zaskoczą ….

20192020/pracazdalna/1

{gallery}20192020/pracazdalna/1{/gallery}