window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Nauczyciele Bajkolandii

lic. Dorota Trzcińska

2022-06-20T13:28:58+02:00

Ukończyłam studia o kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne w Płocku. Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym to spełnienie  marzeń z lat mojego dzieciństwa. Zawód,  który wykonuję daje mi mnóstwo siły oraz energii.  W każdym dziecku dostrzegam wyjątkową osobę i zachęcam do rozwijania indywidualnych talentów. W wolnym czasie chętnie udzielam się charytatywnie oraz uwielbiam wycieczki górskie.

mgr inż. Jowita Jankowska

2022-06-18T08:47:09+02:00

Absolwentka Uniwersytetu Warmińskio Mazurskiego na kierunku Wczesna Edukacja oraz Ochrona środowiska. W celu podniesienia kwalifikacji ukończyła studia podyplomowe z zakresu Wczesnego Nauczania Języka Angielskiego oraz Diagnostyki i Terapii Pedagogicznej. Z zamiłowania oraz wykształcenia terapeuta Integracji Sensorycznej. Praca z dziećmi to dla niej ogromna pasja, której oddaje cale swoje serce, a uśmiech na twarzach najmłodszych to według niej największa nagroda. Prywatnie miłośniczka rowerowych wycieczek oraz zwierząt- w szczególności psów.

lic. Alicja Kordalska

2022-06-18T08:45:53+02:00

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ma w sobie ogromne pokłady wrażliwości i empatii, które wykorzystuje w kontaktach z innymi ludźmi, a w szczególności z dziećmi. Na co dzień pogodna i pozytywnie nastawiona do życia. W wolnych chwilach uwielbia gotować, śpiewać oraz spotykać się z przyjaciółmi.

mgr Justyna Prass

2022-06-18T08:44:32+02:00

Absolwentka studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W celu podniesienia swoich kwalifikacji ukończyła studia podyplomowe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego. Praca w przedszkolu to przede wszystkim jej pasja, której oddaje całe swoje serce. Każde dziecko postrzega jako małego człowieka z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami. W dzieciach urzeka ją ich bezinteresowność, wdzięczność oraz nieustanna ciekawość świata i otoczenia. Swoją cierpliwością, uśmiechem i wiedzą wspiera ich codzienny rozwój.
Czas wolny spędza przemierzając biegowe ścieżki oraz rowerowe trasy.

mgr Ewelina Krawczyk

2022-06-18T08:44:13+02:00

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studiów magisterskich na kierunku Terapia pedagogiczna z socjoterapią. Swoją przyszłość od najmłodszych lat wiązała z pracą z dziećmi, a największa satysfakcje z tego co robi daje jej uśmiech na twarzach dzieci. Pracowita i sumienna, z pełną dokładnością wykonująca swoje obowiązki, kierująca się przy tym przede wszystkim dobrem dziecka. Na co dzień stara się przekazać dzieciom jak najwięcej swojego uśmiechu oraz pozytywnej energii. Prywatnie uwielbia aktywnie spędzać czas, a w szczególności podróżować, ponieważ jak sama uważa „szkoda czasu na nudę”.

mgr Katarzyna Kowalska

2022-06-30T07:39:33+02:00

Absolwenta Uniwersytetu Warmińsko – Mazurskiego w Olsztynie na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna, niedawno uzyskała tytuł magistra z kierunku terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka zdolnego. Od 6 lat związana jest z naszym przedszkolem. Jak sama zaznacza, od zawsze wiedziała, że chce pracować z dziećmi. Radosna i otwarta na ludzi, sumiennie dąży do postawionych przez siebie celów. W pracy stawia na rozwój dziecka i jego zainteresowań, starając się przy tym indywidualnie podejść do każdego dziecka.

mgr Martyna Smyczyńska

2022-06-18T08:44:49+02:00

Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i daje mnóstwo satysfakcji. Staram się aby każdego dnia przedszkolaki były uśmiechnięte i zadowolone, aby pod moją opieką czuły się bezpiecznie i pewnie oraz żeby mogły wszechstronnie się rozwijać. Prowadząc codzienne zajęcia dążę do tego, aby każdy z nich czuł się doceniony i szczęśliwy. Jestem osobą pogodną, uśmiechniętą, cierpliwą, pełną zrozumienia dla potrzeb małego dziecka. Jestem także osobą wrażliwą dzięki czemu szybko rozumiem i dostrzegam potrzeby najmłodszych. Uważam, że praca z małymi dziećmi może być nie tylko zawodem lecz także ogromną pasją.

mgr Karolina Wysocka

2022-06-18T08:45:31+02:00

Ma głowę pełną pomysłów, co wykorzystuje w pracy z dziećmi. Zawsze ciepła, uśmiechnięta, zaangażowana i godna zaufania. Swoją postawą daje dzieciom poczucie bezpieczeństwa i akceptacji. Prywatnie niepoprawna optymistka, w ciągłym biegu, mama dwóch charakternych dziewczynek. Amatorka przydomowego ogródka, puzzli i aktywnego spędzania czasu. Uzależniona od energii, radości i optymizmu swoich podopiecznych.

mgr Jolanta Hoga

2022-06-18T08:43:16+02:00

Absolwentka Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy o specjalizacji Edukacja Przedszkolna i Terapia Dziecka oraz WSHE we Włocławku o kierunku Wczesne Nauczanie Języka Angielskiego. Jest pedagogiem z wielką pasją. Kocha dzieci, czerpie prawdziwą radość i siłę, kiedy może towarzyszyć im na drodze do zdobywania wiedzy i nowych umiejętności. Pasjonatka fotografii, podróży i obcowania z przyrodą. Przeszkody dla Niej to tylko kolejny etap w dążeniu do celu, uważa, że ma dla niej rzeczy nie do wykonania. Każdego dnia stara się pokazywać, że dobro, miłość i pasja wracają i daje ich z siebie jak najwięcej.

mgr Sylwia Kaczerowska

2022-06-18T08:43:32+02:00

Absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie o specjalności Wczesna Edukacja. Uważa, że dzień bez uśmiechu to dzień stracony. Jako nauczyciel przekazuje całą swoją energię i serce dzieciom oraz z zaangażowaniem podchodzi do powierzonych obowiązków. W swojej pracy kieruje się przede wszystkim dobrem dzieci. Interesuje się psychologią rozwojową. Jest miłośniczką zwierząt oraz pasjonatką dobrej książki, wycieczek rowerowych i podróży krajoznawczych.

Przejdź do góry