window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Nauczyciele Smerfolandii

mgr Martyna Modrzewska

2022-06-29T12:03:08+02:00

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz magisterskich na kierunku Terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka zdolnego.

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla niej współtowarzyszenie przy procesie nauki i rozwoju dziecka, aby dać mu warunki i potrzebną pomoc, wspierając w rozwoju i dając przestrzeń na samodzielne dociekanie, dokonywanie odkryć.

Praca z dziećmi daje jej wiele radości, a ich uśmiech inspiruje do dalszych działań.

Prywatnie żona i mama z aparatem fotograficznym w dłoni, uwielbiająca dobrą książkę.

mgr Emilia Kozicka

2022-06-18T08:37:20+02:00

Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności wczesna edukacja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, magister pedagogiki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 12 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą Interesuje się sztuką, dlatego w 2016r rozpoczęła studia podyplomowe o kierunku: „sztuka” na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnych chwilach wyszywa, maluje naturę oraz wykonuje rękodzieło artystyczne. Uwielbia pływać oraz przebywać z rodziną na świeżym powietrzu grając w siatkówkę i jeżdżąc rowerem.

mgr Katarzyna Wiergowska

2022-06-18T08:36:57+02:00

mgr Katarzyna Wiergowska – absolwentka nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Praca z dziećmi jest jej pasją a uśmiech dziecka daje jej ogromną satysfakcję. Lubi aktywnie spędzać czas z rodziną na świeżym powietrzu. Kocha morze i górskie wędrówki. Dzięki mężowi i synom polubiła spływy kajakowe oraz piłkę nożną. Kibicuje Legii i Bayernowi Monachium. Bardzo kocha zwierzęta , sama ma psa- Bruna.

mgr Magdalena Maliszewska

2022-06-18T08:36:32+02:00

Jestem absolwentka studiów magisterskich Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie o specjalności Wczesna Edukacja. Swoją współpracę ze „Smerfolandią” zaczęłam w 2014 roku. W swojej pracy kieruję się myślą Marii Montessori „Pomóż mi to zrobić samemu”. Praca z dziećmi sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Podziwiam ich spontaniczność, entuzjazm oraz ciekawość świata. Bardzo ważne dla mnie jest wszechstronne poznanie dziecka, zaspokojenie jego potrzeb oraz stworzenie warunków zapewniających mu poczucie bezpieczeństwa.
Poza pracą interesuję się tańcem. Swoją pasję rozwijam od 2004 roku w Miejskiej Orkiestrze Dętej w Lubawie jako mażoretka, a obecnie choreograf i instruktor tańca.

mgr Karolina Łada

2022-06-18T08:42:02+02:00

W pracy wykorzystuje kreatywne metody pracy z dziećmi, które umożliwiają ich naturalny rozwój. Ceni sobie zdobywanie nowych doświadczeń i chętnie podejmuje wszelkie wyzwania. W swojej pracy stara się dostrzegać indywidualne potrzeby, możliwości i predyspozycje każdego dziecka. Miłośniczka długich spacerów, grzybobrania oraz rękodzieła. Uważa, że największym sukcesem nauczyciela jest uśmiech dziecka, który pojawia się gdy osiąga ono swoje własne małe sukcesy.

lic. Natalia Słodowska

2022-09-15T11:42:53+02:00

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz wczesnoszkolnej. Staram się być nauczycielem pełnym pozytywnej energii i humoru. Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie, uwzględniając jego możliwości. Praca z dziećmi sprawia mi radość i satysfakcję. Uśmiech i radość przedszkolaków jest dla mnie inspiracją i motywacją na każdy kolejny dzień. Wolny czas spędzam aktywnie. Uwielbiam jeździć na rowerze, spacerować, chodzić na siłownię, a także podróżować i poznawać świat.

Przejdź do góry