Przedszkole Niepubliczne „Smerfolandia” istnieje od 2012r. Zaczynaliśmy bardzo kameralnie, od 26 dzieci. W ciągu 3 lat zdobyliśmy tak duże zaufanie Rodziców, że w 2015r. utworzona została „Bajkolandia”. Dziś nasze przedszkola liczą już niemal 300 podopiecznych!

Ciepła, rodzinna atmosfera

Od samego początku byliśmy wierni idei, w myśl której przedszkole ma być dla dzieci drugim domem – i tak się stało, udało nam się stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, będącą filarem poczucia bezpieczeństwa u dzieci. Stawiamy na ludzi. Wykształceni, zaangażowani nauczyciele to ogromny atut naszych przedszkoli. Kreatywność wychowawców, łatwość nawiązywania kontaktów, a także okazywane ciepło i wsparcie na co dzień – to są walory, które pozwalają dzieciom łatwo przyswajać wiedzę poprzez zabawę.

Najważniejsze jest dziecko

Dla nas zawsze najważniejsze jest dziecko, w związku z tym robimy wszystko, aby zapewnić przedszkolakom najlepsze możliwe warunki. Cały czas się rozwijamy: inwestujemy w nowe pomieszczenia, sprzęt, do pracy z dziećmi angażujemy specjalistów. Ten prężny rozwój nie byłby jednak możliwy gdyby nie Wasze wsparcie – Rodziców, którzy obserwując swoje pociechy, ich radość i rozwój, utwierdzają nas w przekonaniu, że nasza praca ma sens.