Rozpoczęcie roku 2017/2018 i otwarcie sali sportowej

DSC 02791 września 2017 roku o godz. 9.00

w Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie odbyło się uroczyste powitanie nowego roku szkolnego 2017/2018. Licznie przybyłych Rodziców i dzieci przywitali właściciele i zaproszeni goście – przedstawiciel Urzędu Gminy Lubawa- Pani Anna Jędrychowska, przedstawiciel Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych – nadleśniczy Pan Dariusz Krzyżanowski, przedstawiciel Ośrodka Rehabilitacji Zwierząt w Napromku – leśniczy Pan Lech Serwotko,przedstawiciel Lubawskiego Stowarzyszenia Inicjatyw Społecznych – Pan Mateusz Szauer oraz wieloletni przyjaciel przedszkoli – Pani Urszula Waliszewska.

Zaproszeni goście oraz dyrekcja przedszkoli, życzyli najmłodszym dużo energii i uśmiechu w nadchodzącym roku szkolnym. Powstały budynek jest jednym z największych przedszkoli w Polsce, w którym będą przebywały dzieci tylko z przedszkola, gdyż naszym mottem jest holistyczna edukacja najmłodszych .Nowoczesne sale dydaktyczne na piętrze służą 4,5.6 latkom tak aby mogły w pełni wyposażonych salach przygotowywać się do nauki w szkole podstawowej. 

Na parterze budynku przebywają najmłodsze dzieci 2,5 oraz 3- letnie. Zaznaczyć należy również, że jest to pierwszy budynek oświaty w regionie, gdzie z sali sportowej nieodpłatnie będą mogły odbywać  się zajęcia dla dzieci i ich rodzin .Od kilku lat marzyliśmy o powstaniu takiego miejsca gdzie całe rodziny będą mogły wspólnie korzystać tej „nowinki”. 

Zajęcia ogólnorozwojowe z wykorzystaniem sprzętu sportowego do  zabaw, będą prowadzone przez kadrę pedagogiczną we wszystkie dni w tygodnia, z weekendami włącznie. Zawsze podkreślamy, że ciepło rodzinne oraz bezpieczeństwo to cechy, które wyróżniają nas spośród innych przedszkoli. To właśnie ciepło jakie dajemy Waszym dzieciom sprawia, że grono przedszkolaków się powiększa. 

Rodzicom dziękujemy za zaufanie.

Powstanie tak ogromnego obiektu w tak szybkim czasie nie byłoby możliwe gdyby nie firma AMAK -Państwa Kasprzyckich oraz RYTMAR -Państwa Rytlewskich.