Wakacje to czas odpoczynku i beztroskiej zabawy.  Każdego dnia na dzieci z Przedszkoli Niepublicznych Bajkolandia i Smerfoladnia w Lubawie czeka mnóstwo aktywności i atrakcji.

Dlatego kolejną niespodzianką jaką przygotowały Panie  dla swoich podopiecznych było zorganizowanie karaoke. Od rana w przedszkolu rozbrzmiewały dziecięce hity takie jak : „Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Koła autobusu kręcą się” czy też „Mam tę moc”. To tylko niektóre z wymienionych hitów gdyż, przedszkolacy zaprezentowali również swoje umiejętności muzyczne w przebojach w języku angielskim.

Głównym celem tego wydarzenia było popularyzowanie piosenki przedszkolnej, kształcenie muzyczne poprzez zabawę, prezentacja uzdolnień muzycznych przedszkolaków, rozbudzanie u najmłodszych wykonawców zamiłowania do śpiewu i muzyki oraz kształtowanie wrażliwości artystycznej i odwagi scenicznej.

Każdy dzień spędzony w Naszych Przedszkolach jest twórczy i inspirujący do dalszej nauki i zabawy. Z niecierpliwością czekamy na kolejne takie dni.

Zobacz więcej:

Urodzinki Czarusia z grupy Delfinki

Urodzinki Patrycji z grupy „Kotki”