Dbając o wszechstronny rozwój dziecka w Przedszkolach Niepublicznych „Smerfolandia” i „Bajkolandia” w Lubawie naukę łączymy z zabawą. Przedszkola pochwalić się mogą potężnym, świetnie wyposażonym wewnętrznym placem zabaw, gdzie dzieci nie tylko mogą się wspaniale bawić, ale także uczestniczyć w wielu ciekawych zajęciach edukacyjnych.

Szaleństwa w basenie z kulkami, na zjeżdżalniach, trampolinach, drabinkach, ściankach wspinaczkowych, pomostach czy w tunelach są nie tylko świetną aktywnością ruchową, ale także prawdziwą nauką. Wewnętrzny plac zabaw jest dla dzieci miejscem codziennej zabawy podejmowanej wspólnie z rówieśnikami. Jest dla nich także źródłem radości, relaksu, odpoczynku, nabywania wielu sprawności ruchowych i pokonywania przeszkód. Ponadto korzystając z przedszkolnej sali zabaw dzieci mają okazję doskonalić pamięć, spostrzegawczość, logiczne myślenie poprzez korzystanie z magicznej tablicy. Jedyna w swoim rodzaju wielofunkcyjna tablica multimedialna umożliwia sterowanie, rysowanie, kolorowanie łącząc aktywność ruchową z wirtualna rzeczywistością.

W wakacyjnym czasie dzieci wraz z rodzicami mogą skorzystać z wyżej wymienionych atrakcji,  jakie oferuje wewnętrzny plac zabaw w Przedszkolach Niepublicznych „Smerfolandia” i „Bajkolandia”. Jest to świetne miejsce, w którym można aktywnie  i kreatywnie spędzić czas ze swoim dzieckiem.

Zobacz więcej:

Urodziny Klaudii z grupy Tygryski

English Tea Time – w naszym przedszkolu