Wizyta OTOZ Animals- Dzień Kota w grupach Kotki, Sarenki i Tygryski

DSC 0262Grupy Kotki, Tygryski i Sarenki z Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia” świętowały Dzień Kota. W tym dniu, nie mogło zabraknąć zabaw ruchowych. Dzieci zamieniły się w koty, i zachowywały się tak jak one. Taniec z kotem był niesamowitym wyzwaniem, z którym dzieci świetnie sobie poradziły. 

Zabawa w ciepło-zimno przyniosła mnóstwo uciechy. Mimo iż koty świetnie się chowały, wszystkie zostały znalezione. Milusińscy nauczyli się piosenki, wykonali kartę pracy oraz zrobili przepiękny album o kotach. W tak ważnym dniu, nie mogło zabraknąć Pań z schroniska OTOZ ANIMALS z Iławy, które opowiedziały maluchom o kotach, i ich przyzwyczajeniach.

Przedstawiły ich sposób porozumiewania się z człowiekiem, oraz zachowania sugerujące zadowolenie bądź złość. Nie zabrakło wielu ciekawych zabaw takich jak: koci grzbiet, głaskanie kota i wiele innych. W podziękowaniu rodzice wraz dziećmi Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia” przynieśli dla zwierząt z schroniska: karmy, koce, ręczniki i zabawki. 

Dyrekcja  Przedszkoli Niepublicznych „Bajkolandia” i „Smerfolandia” wraz z całą kadrą pedagogiczną serdecznie dziękują Paniom z Schroniska OTOZ ANIMALS z Iławy za miłą wizytę oraz rodzicom za wspaniały gest i dobre serce.