Zajęcia zdalne w naszych Przedszkolach w dniu 21.04.2020

 

        Kolejny dzień nauki zdalnej naszych Przedszkolaków za nami. Dzieci z grupy najmłodszej miały okazję zagłębić się w świecie książek, trzylatkom towarzyszyły dziś wesołe „tęczowe zadania”, czterolatki natomiast skupiły się na tworzeniu zbiorów oraz odkrywaniu kolejnej liczby. Pięciolatki oraz sześciolatki z kolei miały okazję wykonać karty pracy utrwalające ich wiedzę, zapoznać się z interesującymi tematami, zabawami, wierszykami czy piosenkami. Nie obyło się również bez wykonania ciekawych prac plastycznych.
Jesteśmy wdzięczni dzieciom za to ile starań wkładają w codzienną naukę oraz Rodzicom za to, że przesyłają zdjęcia obrazujące zabawę i naukę swoich pociech. Jak widać na załączonych zdjęciach, dzieciaczki nie próżnują i dzielnie realizują zadania, przy tym wspaniale się bawiąc. Nie miałoby to racji bytu, gdyby nie Wy drodzy Rodzice!
Pozdrawiamy serdecznie wszystkie dzielne Przedszkolaki i życzymy dużo zdrowia.
Natomiast już jutro kolejny dzień, który z pewnością przyniesie dzieciom porcję niezapomnianych wrażeń i pozwoli na ciekawe spędzenie czasu w tej wyjątkowej sytuacji.
{gallery}20192020/2pracazdalna/14{/gallery}