Z okazji tego dnia niezwykłego,
Życzymy Wam chłopcy wszystkiego najlepszego,
Humoru radosnego
I aby codziennie spotkało Was coś magicznego.
I uśmiechu pogodnego
Na każdy moment życia.

30 września w Przedszkolach Niepublicznych Bajkolandia i Smerfolandia w Lubawie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Święto to zaliczamy do szczególnych wydarzeń w przedszkolnym kalendarzu. Obchody uroczystości są wspaniałą okazją do integracji grupy,  pozwalają budować atmosferę życzliwości oraz czerpania radości ze wspólnej zabawy.

Dzisiejszy dzień  spędzony w niezwykle miłej atmosferze był wyjątkowy dla wszystkich grup przedszkolnych, a w szczególności dla chłopców. Zgodnie z tradycją dziewczynki odśpiewały swoim kolegom uroczyste  „Sto lat” oraz złożyły serdeczne życzenia.  Następnie wszystkie dzieci zostały zaproszone do wspólnej zabawy. Nauczyciele dołożyli wszelkich starań, aby każdy z przedszkolaków na długo zapamiętał ten dzień.  Licznym konkursom, zagadkom, konkurencjom sportowym nie było końca. Przedszkolacy zastanawiali się również czym jest Dzień Chłopaka i dlaczego warto obchodzić go wspólnie.  Dzieci wzięły udział w sesji zdjęciowej, miały okazję  pobawić się przy muzyce oraz wykonać prace plastyczne.

Na koniec chłopcy otrzymali drobne upominki, medale oraz odznaki ,,Super Chłopaka”. Był to dzień pełen wrażeń, niesamowitych przeżyć oraz dobrej zabawy.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Dary Ziemi

Podsumowanie zajęć w grupie Żółwiki