Korzystając z coraz cieplejszej i słonecznej wiosennej pogody Maluszki z Przedszkola Niepublicznego „BAJKOLANDIA” z wielkim entuzjazmem uczestniczą w spacerach i aktywnościach na świeżym powietrzu.

Pobyt na przedszkolnym placu zabaw niesie za sobą wiele pozytywnych aspektów. Oprócz zaspokajania naturalnej ciekawości otaczającego nas świata Nasze Maluszki mają doskonałą okazje do integracji oraz poznania i utrwalania właściwych wzorców zachowań podczas korzystania z przedszkolnego placu zabaw. Dzieci uczą się wspólnej zabawy oraz tego jak należy dbać o porządek aby inne grupy Przedszkolaków mogły również bawić się na zadbanym i uporządkowanym placu zabaw.

Spacery i pobyt na świeżym powietrzu są wspaniałą okazją do rozwijania sprawności fizycznej  tak ważnej u każdego małego Przedszkolaka. Dzieci z Grupy Delfinki uwielbiają biegać, skakać oraz wspinać się i przeskakiwać przez różne przeszkody- zaspokajając w ten sposób naturalną potrzebę ruchu.

Spacery i zabawy na placu zabaw są wspaniałym źródłem radości i zadowolenia każdego malucha. Dzięki nim w sposób bezpośredni dziecko poznaje otaczający je świat.

Materiał przygotował: Przedszkole Niepubliczne "Bajkolandia" w Lubawie

Zobacz więcej:

Urodziny Kornelki, Pawła, Alicji – grupa Tygryski