Nasze grupy

DELFINKI

DELFINKI

Oto my wesołe i uśmiechnięte „Słoneczka”. Jesteśmy ciekawi świata, który dostarcza nam wielu możliwości. Codziennie pełni zapału i radości przychodzimy do przedszkola, gdzie spędzamy razem miło czas. W przedszkolu zdobywamy nowe doświadczenia i zawieramy pierwsze przyjaźnie. U nas zawsze świeci słońce, a swoim uśmiechem zarażamy innych. Uwielbiamy śpiewać i tańczyć przy dźwiękach wesołej muzyki. Jesteśmy pełni pozytywnej energii, z którą pokonamy największe trudności i osiągniemy wiele sukcesów.

Wychowawca: mgr inż. Jowita Jankowska i mgr Karolina Wysocka

Prezentacja grupy Delfinki

GWIAZDECZKI

Jesteśmy grupą sześciolatków pełnych energii i kreatywnych pomysłów. Z ciekawością i zaangażowaniem odkrywamy otaczający nas świat, uwielbiamy eksperymentować. Zawsze uśmiechnięci, miło i radośnie spędzamy każdy dzień. Taniec i śpiew towarzyszy nam każdego dnia, aktywnie uczestniczymy w wesołych zabawach oraz różnorodnych zajęciach rozwijających naszą samodzielność i wzbogacających naszą wiedzę. W naszej grupie nie ma miejsca na nudę, twórcze działanie i głowa pełna pomysłów to nasza dewiza. Traktujemy przedszkole jak drugi dom. Jest ono miejscem, w którym zawsze czujemy się bezpiecznie i swobodnie. Każdy nowy dzień witamy z uśmiechem i pozytywnym nastawieniem, wierząc, że wszystko co nas spotyka w przedszkolu będzie kiedyś naszym najlepszym wspomnieniem.

Wychowawca: mgr Magdalena Maliszewska

JEŻYKI

JEŻYKI

Jesteśmy radośni, pełni energii oraz aktywni zarówno podczas zabaw, jak i zajęć. Każdy dzień w przedszkolu wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy. Wiele radości sprawia nam nauka piosenek, wierszy i rymowanek. Bardzo lubimy gry i zabawy ruchowe. Zawsze mamy dobry humor i chęci do pracy. Bardzo chętnie przychodzimy do przedszkola i bierzemy udział we wszystkich zajęciach. Jesteśmy zgraną grupą. Wspólna zabawa sprawia nam mnóstwo radości.

Wychowawca: mgr Natalia Słodowska

Prezentacja grupy Jeżyki

KANGURKI

KANGURKI

Do grupy „Kangurki” uczęszczają dzieci czteroletnie i pięcioletnie. Wychowawcą grupy jest mgr Karolina Łada. Grupa charakteryzuje się niewielka przewagą chłopców. Nasi panowie to prawdziwi dżentelmeni, chętnie proponują pomoc koleżankom i ustępują im w różnych sytuacjach. Dziewczynki natomiast odwdzięczają się im pomocą w planowaniu pracy i dostarczają pomysłów na zabawy. Grupa jest bardzo zgrana i koleżeńska. Starsi koledzy z zaangażowaniem włączają się w prace organizacyjno – porządkowe prowadzone przez nauczycielkę i otaczają troską młodszych przedszkolaków. W naszej grupie każdy znajdzie towarzysza zabaw i nikt się nie nudzi. Uwielbiamy śpiewać i tańczyć, a gdy pogoda dopisuje naszą ulubioną częścią dnia jest wyjście na spacer, plac zabaw lub przedszkolne boisko na dachu. Obok zabaw i aktywności fizycznych dużą część naszego dnia poświęcamy na zajęcia dydaktyczne, w których wszystkie dzieci bardzo chętnie biorą udział. Poznajemy świat przez pryzmaty wszystkich żywiołów i codziennie uczymy się czegoś nowego. Kreatywność i głowa pełna pomysłów to nasz największy skarb, który codziennie pielęgnujemy.

Wychowawcy: mgr Karolina Łada

Prezentacja grupy Kangurki

KOTKI

KOTKI

„Kotki” to wesołe, uśmiechnięte i ciekawe świata dzieci. Uwielbiają wspólne zabawy oraz odważnie podchodzą do nowych wyzwań. Swoim uśmiechem i pogodą ducha zarażają wszystkich wokół. Chętnie biorą udział we wszystkich proponowanych aktywnościach, poszerzając wiedzę na temat otaczającego je świata. Wiele radości sprawiają im zabawy pozwalające rozładować ich pokłady energii. Dzieci są miłe i koleżeńskie, co sprawia, że atmosfera w grupie jest wspaniała. „Kotki” bardzo lubią śpiewać i tańczyć, wykonywać prace plastyczne oraz budować przeróżne budowle podczas zabaw konstrukcyjnych. Nauka sprawia im masę przyjemności, co cieszy zarówno ich panie, jak i rodziców. Kreatywność, twórczość i głowa pełna pomysłów to ich wspólna dewiza.

Wychowawca: mgr Sylwia Kaczerowska i Edyta Cybulska

Prezentacja grupy Kotki

MOTYLKI

MOTYLKI

To wspaniali mali odkrywcy ciekawi otaczającego ich świata. Pełni energii, uśmiechu i chęci do wspólnych zabaw i zajęć. Zawsze gotowi do podejmowania proponowanych aktywności. Do naszego przedszkola uczęszczają już drugi rok i coraz łatwiej nazwiązują nowe znajomości i przyjaźni. Motylki bardzo chętnie przychodzą do przedszkola, są przyjacielscy i koleżeńscy. Dzięki swojej otwartości, ciekawości i aktywności atmosfera w tej grupie zawsze jest wspaniała. Przed Motylkami jeszcze wiele zabaw, zadań i wyzwań, które wniosą radość, wiedzę i będą rozwijać ich osobowość i charakter. Z pewnością czeka ich wspaniały czas.

Wychowawca: mgr Jolanta Hoga

Prezentacja grupy Motylki

OWIECZKI

Owieczki to grupa dzieci 2,5-letnich.Bardzo chętnie przychodzą do przedszkola, gdyż wiedzą, że czeka tu na nich moc atrakcji. Dzieci z naszej grupy poznają siebie nawzajem, panie i przedszkole. Najwięcej czasu poświęcamy na naukę samodzielności i wspaniałą wspólną zabawę, podczas której uczymy się wielu nowych i ciekawych rzeczy. Realizując treści programowe z różnych obszarów edukacyjnych podejmujemy różne formy aktywności dzieci: społeczną, poznawczą, artystyczną oraz ruchową i zdrowotną. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające naszą samodzielność i zapoznające nas z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki oraz pomagając w jej upiększaniu i dekorowaniu. Często wychodzimy też na spacery i lubimy bawić się na placu przedszkolnym jak i wewnętrznym placu zabaw. Po całym dniu wypełnionym wrażeniami odpoczywamy na leżaczkach słuchając muzyki relaksacyjnej i bajek.

Wychowawca: mgr Katarzyna Wiergowska i lic. Alicja Radzimińska

Prezentacja grupy Owieczki

PSZCZÓŁKI

PSZCZÓŁKI

Cześć, to my – grupa „Pszczółki” – trochę podrośliśmy.
Teraz jesteśmy już w grupie 3 – Latków. Bardzo się polubiliśmy i zżyliśmy, więc łatwiej jest nam rozstawać się z rodzicami. Poznaliśmy już wszystkie przedszkolne zwyczaje, dlatego miło, wesoło i szybko mijają nam dni. Wspólnie bawimy się, uczymy i odkrywamy otaczający nas świat. Chętnie śpiewamy i tańczymy, uwielbiamy też tworzyć nasze kolorowe praca plastyczne. My „Pszczółki” jesteśmy żywiołowe i niepowtarzalne!

Wychowawca: mgr Martyna Smyczyńska i mgr Anna Ulkowska

Zobacz prezentację grupy Pszczółki

SARENKI

SARENKI

Sarenki to grupa dzieci 6 letnich, której większość przedszkolaków uczęszcza do przedszkola już od 3 r.ż. Dzięki temu jest to zgrana grupa, w której każda „sarenka” czuje się ważna i potrzebna. Codziennie pełne radości, chęci do zabawy i nauki przybywają do przedszkola i w nim chętnie i aktywnie spędzają każdą chwilę. Uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, obserwując przy tym zmieniającą się przyrodę. Są energiczne a swym optymizmem i uśmiechem zarażają wszystkich dookoła. Noszą w sobie mnóstwo miłości, którą dzielą się z drugim człowiekiem, a każdy dzień z Sarenkami staje się piękniejszy.

Wychowawca: mgr Katarzyna Kowalska

Zobacz prezentację grupy Sarenki

SŁONECZKA

SŁONECZKA

Oto my wesołe i uśmiechnięte „Słoneczka”. Jesteśmy ciekawi świata, który dostarcza nam wielu możliwości. Codziennie pełni zapału i radości przychodzimy do przedszkola, gdzie spędzamy razem miło czas. W przedszkolu zdobywamy nowe doświadczenia i zawieramy pierwsze przyjaźnie. U nas zawsze świeci słońce, a swoim uśmiechem zarażamy innych. Uwielbiamy śpiewać i tańczyć przy dźwiękach wesołej muzyki. Jesteśmy pełni pozytywnej energii, z którą pokonamy największe trudności i osiągniemy wiele sukcesów.

Wychowawca: mgr Ewelina Krawczyk

Zobacz prezentację grupy Słoneczka

SŁONIKI

SŁONIKI

Grupa SŁONIKI liczy 23 dzieci 4 letnich. Do grupy uczęszcza 10 chłopców i 13 dziewczynek. My SŁONIKI wesołe do zabawy i nauki zawsze gotowe. Dużo ćwiczymy, tańczymy i śpiewamy, a na eksperymenty i doświadczenia zawsze czas mamy. Przez obserwację codziennego otoczenia uczymy się, że nasz świat nieustannie się zmienia. W naszym Bajkowym przedszkolu rozwijamy swoje zdolności i umiejętności. Z dnia na dzień stajemy się bardziej samodzielni i mądrzejsi. Budowle z klocków chętnie wznosimy i dla naszych kochanych rodziców piękne prace plastyczne robimy. Dużo farbami malujemy, przeliczamy, mierzymy, dodajemy i porównujemy, a gdy tylko możemy to w parach chętnie na świeżym powietrzu spacerujemy.
Wiele radości sprawiają nam wspólne zabawy animacyjne i muzyczno- ruchowe, które kształtują/ usprawniają ciało i mowę. Na wewnętrznym i zewnętrznym placu zabaw też często przebywamy, bo dzięki nim dobry humor zawsze mamy. W występach publicznych chętnie udział bierzemy, na uroczystościach starannie wierszyki i przydzielone kwestie wypowiemy. O przyrodę dbamy i zwierzęta chętnie dokarmiamy, gdyż dużo empatii dla słabszych i potrzebujących mamy. W naszej grupie bardzo dobrze się czujemy, świetnie się dogadujemy bo na naszą Panią Emilkę zawsze liczyć możemy, ona nas do nauki zachęca, wspiera i rozwesela.

Wychowawca: mgr Emilia Kozicka

Prezentacja grupy Słoniki

TYGRYSKI

„Tygryski” to grupa dzieci 6-letnich, do której większość dzieci uczęszcza od trzeciego roku życia, w związku z tym są ze sobą bardzo zżyte, nawiązały wspaniałe relacje pełne życzliwości i wzajemnego wsparcia. Nasze sześciolatki z ogromnym zainteresowaniem poznają otaczający je świat, uwielbiają eksperymenty i wszelkie twórcze aktywności. Na co dzień towarzyszy nam dużo muzyki oraz zabaw ruchowych. Dziewczynki uwielbiają wcielać się w różne role, tańczyć i śpiewać natomiast chłopcy to urodzeni sportowcy realizujący swoje piłkarskie pasje. Wśród „Tygrysków” nie brakuje także miłośników przyrody, techniki oraz fascynatów odległego świata dinozaurów.

Wychowawca: mgr Anna Florkowska i mgr Iwona Osicka

Zobacz prezentację grupy Tygryski

ŻÓŁWIKI

ŻÓŁWIKI

Żółwiki uwielbiają wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające ich samodzielność i zapoznające z najbliższym środowiskiem. Zawsze dbają o swoją salę sprzątając zabawki. Czas Żółwików w większości wypełnia nauka samodzielności i wspaniała wspólna zabawa, w trakcie której zdobywają informacje na temat nowych i ciekawych rzeczy. Podczas pracy odkrywają świat poprzez działanie, obserwację, poszukiwanie i analizowanie oraz samodzielne lub z niewielką pomocą pań dochodzą do rozwiązywania różnych problemów.

Wychowawca: mgr Justyna Prass

Zobacz prezentację grupy Żółwiki