Grupy poranne

 

 

 

LOGO 

SŁONECZKA 

Wychowawca: Ewelina Krawczyk.

Oto my wesołe i uśmiechnięte „Słoneczka”. Jesteśmy ciekawi świata, który dostarcza nam wielu możliwości. Codziennie pełni zapału i radości przychodzimy do przedszkola, gdzie spędzamy razem miło czas. W przedszkolu zdobywamy nowe doświadczenia i zawieramy pierwsze przyjaźnie. U nas zawsze świeci słońce, a swoim uśmiechem zarażamy innych. Uwielbiamy śpiewać i tańczyć przy dźwiękach wesołej muzyki. Jesteśmy pełni pozytywnej energii, z którą pokonamy największe trudności i osiągniemy wiele sukcesów.???

 

 

 

żółw logoŻÓŁWIKI

  Wychowawca: Justyna Prass                                                          

       Żółwiki uwielbiają wesołe zabawy w kącikach tematycznych oraz różnorodne zajęcia i zabawy rozwijające ich     samodzielność i zapoznające z najbliższym środowiskiem.  Zawsze dbają o swoją salę sprzątając zabawki. Czas Żółwików w większości wypełnia nauka samodzielności i wspaniała wspólna zabawa, w trakcie której zdobywają informacje na temat  nowych i ciekawych rzeczy. Podczas pracy odkrywają świat poprzez działanie, obserwację, poszukiwanie i analizowanie oraz samodzielne lub z niewielką pomocą pań dochodzą do rozwiązywania różnych problemów.

 

 

 

LOGO TYGRYSEK

 

TYGRYSKI 

 Wychowawca: Anna Florkowska                   

To energiczne, ciekawe świata i radosne dzieci, które chętnie biorą udział we wszystkich proponowanych aktywnościach i zabawach. Są energiczne, a swoim optymizmem i uśmiechem zarażają wszystkich dookoła. Ciekawośc świata sprawia iż zawsze chętnie biorą udział w zajęciach, dzięki którym poszerzaja wiedzę na temat otaczającego je świata. 

 

 

LOGO SARENEK

   SARENKI 

Wychowawca: Katarzyna Kowalska

      To grupa błyskotliwych dzieci, które z przyjemnością biorą udział we wszystkich proponowanych im aktywnościach. Uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, obserwując tym samym zmieniającą się przyrodę. Są energiczne, a swoim optymizmem i uśmiechem zarażają wszystkich dookoła. Noszą w sobie mnóstwo miłości, którą dzielą się z drugim człowiekiem. Uśmiech od ucha do ucha sprawia, że każdy dzień dzięki nim staje się piękniejszy. 

 

 

 

kotki

 

KOTKI 

 Wychowawca: Jolanta Hoga.

„Kotki” są grupą radosnych, zgranych i spragnionych wiedzy przedszkolaków. Chętnie i aktywnie spędzają ze sobą każdą chwilę w przedszkolu. Ich aktywnościom i zabawom nie brakuje wyobraźni, pomysłowości i kreatywności. Posiadają szeroką wiedzę o świecie, którą nieustannie dzielą się ze sobą. Są przyjacielscy i wpierają się nawzajem. Uwielbiają zadawać pytania a jeszcze bardziej uwielbiają otrzymywać na nie wyczerpujące odpowiedzi. Ciekawość, wiedza i uśmiech – to całe KOTKI.

 

 

 

 

delfinki

 DELFINKI 

 Wychowawca: Jowita Jankowska.

      Są energiczne, ciekawe świata i radosne. chętnie biorą udział we wszystkich proponowanych zabawach, uczą się jak współdziałać w grupie oraz poznają otaczającą ich rzeczywistość. 6-latki uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, obserwując tym samym zmieniającą się przyrodę. Delfinki coraz lepiej radzą sobie w grupie, co dzień uczą się nowych rzeczy, osiągają swoje małe sukcesy, doskonalą posiadane umiejętności w czym w pełni wspierane są przez wychowawcę.

 

 

 

Pszczółki logo.docx

 

 

PSZCZÓŁKI 

 Wychowawca: Martyna Smyczyńska.

Są niezwykle energiczne i pełne pomysłów. Swoją radością zarażają wszystkich dookoła. Zawsze chętne do zabawy. Każdy pomysł nauczyciela przyjmują z wielkim entuzjazmem i z zaangażowaniem biorą w nim udział. Uwielbiają śpiewać i tańczyć. Pszczółki to dzieci kreatywne.

 

 

 

 

pobrany plik

 Motylki

Wychowawca: Katarzyna Wiergowska.

     Grupa „Motylki” to bardzo energiczne dzieci, które lubią aktywnie spędzać czas. Uwielbiają się uczyć i poznawać świat i są go bardzo ciekawi. Są przyjacielscy dzięki czemu wsperają się i pomagają. Lubią śpiewać i tańczyć. „Motylki” to grupa która zawsze jest uśmiechnięta i pogadna.

 

 

 

69010808 630982457425049 6777459956456095744 o

 Słoniki

Wychowawca: Emilia Kozicka.

    To grupa która zawsze jest uśmiechnęta i radosna. Dzień spędzają na zabawie i poznawaniu nowych rzeczy, które pozwalają im rozwinąć swoją wyobraźnię. Lubią się bawić i aktywnie spędzać czas. Codziennie są gotowi na poznawanie nowych rzeczy.

 

 

 

89447060 783312118858748 3140049254370770944 n

 Kangurki

Wychowawca: Karolina Łada.

    Grupa „Kangurki” lubią poznawaś świat który ich otacza. Wiecznie radosne i rozbawione, lubia tańczyć, śpiewać, bawić się. Codziennie aktywnie spędzają dzień. Są energiczne a swoim optymizmem i uśmiechem zarażają wszystkich dookoła.

 

 

 

 

 

 

 

Grupy popołudniowe

                                        

kreskowka szczesliwy jez na bialym tle 29190 4974                 JEŻYKI
            
             

       Wychowawca: Natalia Słodowska

       Są zgrani i zawsze trzymają się razem. Już od najmłodszych lat szukają zainteresowań  i nieustannie je rozwijają. Bardzo ciekawi świata. bardzo lubią  aktywne spędzanie czasu wolnego. Uwielbiają zabawy w kole, rymowanki, wierszyki, muzykę i taniec. Wspierani przez wychowawcę, starają się radzić sobie w trudnych sytuacjach oraz odważnie podchodzą do nowych wyzwań.

 

 

 

logo gwiazdeczek

 

   GWIAZDECZKI

Wychowawca: mgr Magdalena Maliszewska

      Jesteśmy ciekawi świata, interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Zawsze uśmiechnięci, miło i radośnie spędzamy każdy dzień. Uwielbiamy tańczyć, śpiewać, malować i eksperymentować. Nasz dzień zajmują wesołe zabawy oraz różnorodne zajęcia rozwijające naszą samodzielność i wzbogacające naszą wiedzę. U nas nikt się nie nudzi. Kreatywność, twórczość i głowa pełna pomysłów to nasza wspólna dewiza. Zawsze dbamy o salę sprzątając zabawki i pomagając w jej dekorowaniu. Przedszkole to nasz drugi dom. Czujemy się tu bezpiecznie i swobodnie.

 

 

 

 

  

 

króliczki

 

KRÓLICZKI 

Wychowawca: mgr Sylwia Kaczerowska

     „Króliczki” to radosne i ciekawe świata dzieciaki. Są zgraną grupą, w której każdy czyje się ważny i potrzebny. Dzieci dużo radości czerpią ze wspólnych spacerów, zabaw na placu przedszkolnym i ćwiczeń na sali gimnastycznej, gdzie mogą rozładować pokłady swojej energii. „Króliczki” chętnie uczestniczą w różnego rodzaju zajęciach i zabawach. Przed nimi ważne wyzwania, ponieważ wkraczają w świat poznawania liter i liczb. Kreatywność, twórczość i głowa pełna pomysłów to ich wspólna dewiza.