Zakończył się kolejny tydzień zdalnego nauczania w Przedszkolach Niepublicznych „BAJKOLANDIA” i „SMERFOLANDIA” w Lubawie.
W związku ze stanem epidemiologicznym jaki aktualnie występuje w naszym kraju placówki oświatowe zostały zobligowane do zawieszenia pracy stacjonarnej. Jednak nic nie stanęło na przeszkodzie aby prowadzić zajęcia w sposób zdalny.
W poniedziałek i wtorek zajęcia prowadzone przesz naszą kadrę miały na celu przede wszystkim dalsze powtórzenie znanego już przedszkolakom materiału. Od środy 25 marca decyzją Ministra Edukacji Narodowej prowadzone są zajęcia zgodnie z podstawą programową, co ma na celu przede wszystkim dalszy rozwój i zdobywanie nowej wiedzy przez dzieci.
W tym tygodniu w wielu grupach królowała tematyka wiosny, ale nie tylko. Starsi i młodsi przedszkolacy każdego dnia z niecierpliwością czekały na nowe zdalne zajęcia. Dzieci bardzo chętnie brały udział w zabawach proponowanych przez Panie Wychowawczynie. Nie zabrakło również uwielbianych przez każdego przedszkolaka kart pracy oraz zabaw muzycznych i plastycznych. Dzieci z zaangażowaniem wzięły również udział w zajęciach z języka angielskiego oraz rytmiki.
Każdego dnia Panie Wychowawczynie otrzymują wspaniałe relacje z tego jak świetnie radzą sobie ich podopieczni. Tych wspaniałych efektów nie byłoby gdyby nie współpraca zaangażowanie Rodziców- za co serdecznie dziękujemy. Każdego dnia z niecierpliwością czekamy na uśmiechnięte twarze naszych podopiecznych na zdjęciach i filmikach które otrzymujemy.

20192020/pracazdalna/12

{gallery}20192020/pracazdalna/12{/gallery}