W minionym tygodniu dzieci z Przedszkoli Niepublicznych „Smerfolandia” i „Bajkolandia” w Lubawie realizowały tematykę dotyczącą naszej Ojczyzny. Jest to niezwykle ważny czas dla wszystkich Polaków zarówno tych dużych jak i małych. Obchodziliśmy tak ważne święta narodowe jak: 1 maja – Święto Pracy, 2 maja – Święto Flagi oraz 3 maja – Święto Konstytucji 3 Maja.

Nauczyciele z Przedszkoli Niepublicznych „Smerfolandia” i „Bajkolandia” mieli okazję przybliżyć treści związane z wyżej wymienionymi świętami poprzez nauczanie zdalne, prowadząc w każdej z grup wiekowych dodatkową formę zajęć jaką są spotkania on – line poprzez platformę ZOOM.

Aktywność w minionym tygodniu dotyczyła zdobywania nowych wiadomości na temat ojczyzny, regionów Polski i okolic, w których zamieszkujemy. Święta majowe są wspaniałą okazją do rozmowy o patriotyzmie, o znaczeniu ojczyzny w życiu każdego człowieka i symbolach narodowych, znaczeniu pracy, a także rozwijaniu poczucia przynależności narodowej.

Mamy nadzieję, że w minionym tygodniu dzieci przeżyły lekcję patriotyzmu i miłości do kraju ojczystego, która na długo pozostanie w ich pamięci.

{gallery}20192020/2pracazdalna/21{/gallery}