Dzień Mamy i Taty

DSC 0456DSC 0481

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie ma nic piękniejszego od miłości rodziców. Rodzice są naszymi przyjaciółmi przez całe życie, są wparciem w tych gorszych i lepszych chwilach. 

Każda z grup przygotowała nietuzinkowe przedstawienie. Mnóstwo pięknych wierszy o miłości i rodzinie, wzruszyło nie jednego z widzów. Przedszkolacy śpiewali piosenki po polsku jak i po angielsku. Taniec z szarfami, na krzesełkach, taniec kwiatków, w parach, udowodnił, że dzieci czują się świetnie na scenie. 

Grupy starsze jak i młodsze zaprezentowały przeróżne inscenizacje. Było ciekawie, kolorowo i bardzo wzruszająco. Nie jednemu z Rodziców łzy zakręciły się wokół oczu. Milusińscy dla swoich ukochanych przygotowali przepiękne prezenty. Laurki, zdjęcia, kwiatki, świeczniki, breloczki, wazoniki i wiele innych, pokazały ile wkładu i ciężkiej pracy włożyły dzieci, by sprawić przyjemność dwóm najważniejszym osobom w życiu.

Kochani Rodzice, dziękujemy za trud włożony w wychowanie, za dobre słowo i uśmiech. Najlepsze życzenia składa Dyrekcja wraz z całą kadrą pedagogiczną.