Dzień Dziecka to najbardziej wyczekiwane święto przez wszystkich najmłodszych. Tego dnia na przedszkolaków czekało mnóstwo atrakcji: zabawy muzyczno-ruchowe, konkursy, zagadki, malowanie kredą na chodniku, bańki mydlane, malowanie stopami, zabawy i konkurencje sportowe czy piknik na placu zabaw. 

Zabawy i eksperymenty z balonami

To jedne z nielicznych niespodzianek i atrakcji jakie czekały w tym dniu naszych podopiecznych. Ciekawą zabawą okazało się „Pudełko pełne strachu”, w czasie której dzieci rozpoznawały jego zawartość za pomocą dotyku. Nie zabrakło również zabaw i eksperymentów z balonami, które sprawiły wiele uśmiechu i radości naszym małym przedszkolakom. Nasi podopieczni skorzystali również z zabaw i atrakcji przygotowanych przez nauczycieli na naszym przedszkolnym placu zabaw.

Przesympatyczny klaun i słodkie niespodzianki

Wielką niespodzianką i chyba największym prezentem dla dzieci okazał się przesympatyczny Klaun, który odwiedził dzieci częstując je słodką niespodzianką oraz wręczając kolorowe baloniki. Na zakończenie tego wyjątkowego i pełnego wrażeń dnia na przedszkolaków czekał słodki poczęstunek, a także „Medale Super Dziecka” i drobne upominki.