window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Wychowawcy

mgr Natalia Żuralska

2021-01-13T10:18:05+02:00

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych, w celu podniesienia kwalifikacji ukończyłam studia podyplomowe na kierunku edukacja wczesnoszkolna i wychowanie przedszkolne. Odpowiedzialna, wrażliwa i z uśmiechem idąca przez życie mama dwójki dzieci. Każdą wolną chwilę spędzam z rodziną, a praca z dziećmi jest dla mnie pasją i daje mi wiele radości. Lubię aktywnie spędzać czas i podróżować.

Wróć do naszego zespołu

mgr inż. Jowita Jankowska

2021-01-13T13:50:07+02:00

Absolwentka Uniwersytetu Warmińskio Mazurskiego na kierunku Wczesna Edukacja oraz Ochrona środowiska. W celu podniesienia kwalifikacji ukończyła studia podyplomowe z zakresu Wczesnego Nauczania Języka Angielskiego oraz Diagnostyki i Terapii Pedagogicznej. Z zamiłowania oraz wykształcenia terapeuta Integracji Sensorycznej. Praca z dziećmi to dla niej ogromna pasja, której oddaje cale swoje serce, a uśmiech na twarzach najmłodszych to według niej największa nagroda. Prywatnie miłośniczka rowerowych wycieczek oraz zwierząt- w szczególności psów.

Wróć do naszego zespołu

mgr Anna Ulkowska

2020-09-03T13:07:46+02:00

Ukończyła studia o specjalności Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna. Już jako nastolatka wiązała swoją przyszłość z pracą w przedszkolu. Niezwykle ambitna. Praca z dziećmi jest dla niej nie tylko zawodem, ale również pasją. W swojej pracy kieruje się po prostu: miłością do dzieci oraz wiarą w każde z nich. Zaraża uśmiechem. Poza pracą aktywnie spędza czas na wyprawach rowerowych i na gotowaniu.

Wróć do naszego zespołu

mgr Iwona Osicka

2020-09-11T10:47:23+02:00

Jestem pedagogiem specjalnym, absolwentką pedagogiki w zakresie edukacji wczesnoszkolnej, przedszkolnej oraz terapii pedagogicznej i rewalidacji. Z Przedszkolem Niepublicznym Smerfolandia współpracuję od 2014 roku. Niepoprawna optymistka kochająca podróże. Pracowita, bezinteresowna ale przede wszystkim wrażliwa na potrzeby dzieci. Nie znam słowa „nuda”, a każdą wolną chwilę spędzam z córkami.

Wróć do naszego zespołu

lic. Alicja Radzimińska

2020-09-03T12:56:40+02:00

Ukończyła studia licencjackie na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu o specjalności pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Ma w sobie ogromne pokłady wrażliwości i empatii, które wykorzystuje w kontaktach z innymi ludźmi, a w szczególności z dziećmi. Na co dzień pogodna i pozytywnie nastawiona do życia. W wolnych chwilach uwielbia gotować, śpiewać oraz spotykać się z przyjaciółmi.

Wróć do naszego zespołu

mgr Emilia Kozicka

2021-01-13T10:15:11+02:00

Absolwentka studiów pedagogicznych o specjalności wczesna edukacja na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, magister pedagogiki na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Od 12 lat pracuje z dziećmi i młodzieżą Interesuje się sztuką, dlatego w 2016r rozpoczęła studia podyplomowe o kierunku: „sztuka” na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnych chwilach wyszywa, maluje naturę oraz wykonuje rękodzieło artystyczne. Uwielbia pływać oraz przebywać z rodziną na świeżym powietrzu grając w siatkówkę i jeżdżąc rowerem.

Wróć do naszego zespołu

mgr Katarzyna Wiergowska

2020-09-03T11:21:10+02:00

mgr Katarzyna Wiergowska – absolwentka nauczania początkowego z wychowaniem przedszkolnym w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Bydgoszczy. Praca z dziećmi jest jej pasją a uśmiech dziecka daje jej ogromną satysfakcję. Lubi aktywnie spędzać czas z rodziną na świeżym powietrzu. Kocha morze i górskie wędrówki. Dzięki mężowi i synom polubiła spływy kajakowe oraz piłkę nożną. Kibicuje Legii i Bayernowi Monachium. Bardzo kocha zwierzęta , sama ma psa- Bruna.

Wróć do naszego zespołu

mgr Anna Florkowska

2021-01-14T10:45:53+02:00

Ukończyła Kolegium Nauczycielskie w Ciechanowie na kierunku: nauczanie początkowe z wychowaniem przedszkolnym oraz uzyskała tytuł magistra pedagogiki ogólnej na Uniwersytecie Warszawskim. Od ponad 15 lat pracuje z dziećmi, a od ponad sześciu związana jestem z naszym przedszkolem. Na co dzień stara się uwrażliwiać dzieci na drugiego człowieka, uczyć samodzielności, kreatywności i wiary we własne możliwości. Prywatnie mama dwóch synów: 10-letniego Jakuba i 15-letniego Patryka. Miłośniczka psów i dumna posiadaczka mieszańca Bruna. Uwielbia podróże, wędrówki po górach, w wolnych chwilach gra na pianinie i rysuje portrety.

Wróć do naszego zespołu

mgr Justyna Prass

2020-09-03T11:32:24+02:00

Absolwentka studiów pedagogicznych na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. W celu podniesienia swoich kwalifikacji ukończyła studia podyplomowe w zakresie pedagogiki wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego. Praca w przedszkolu to przede wszystkim jej pasja, której oddaje całe swoje serce. Każde dziecko postrzega jako małego człowieka z indywidualnymi potrzebami i zainteresowaniami. W dzieciach urzeka ją ich bezinteresowność, wdzięczność oraz nieustanna ciekawość świata i otoczenia. Swoją cierpliwością, uśmiechem i wiedzą wspiera ich codzienny rozwój.
Czas wolny spędza przemierzając biegowe ścieżki oraz rowerowe trasy.

Wróć do naszego zespołu

mgr Ewelina Krawczyk

2020-09-03T11:35:33+02:00

Absolwentka studiów licencjackich na kierunku Pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studiów magisterskich na kierunku Terapia pedagogiczna z socjoterapią. Swoją przyszłość od najmłodszych lat wiązała z pracą z dziećmi, a największa satysfakcje z tego co robi daje jej uśmiech na twarzach dzieci. Pracowita i sumienna, z pełną dokładnością wykonująca swoje obowiązki, kierująca się przy tym przede wszystkim dobrem dziecka. Na co dzień stara się przekazać dzieciom jak najwięcej swojego uśmiechu oraz pozytywnej energii. Prywatnie uwielbia aktywnie spędzać czas, a w szczególności podróżować, ponieważ jak sama uważa „szkoda czasu na nudę”.

Wróć do naszego zespołu
Go to Top