Loading...

NAUKA W SMERFOLANDII TO NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. Magiczny świat stał się inspiracją do stworzenia magicznego przedszkola   i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Smerfolandia w Lubawie. Moim celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też placówce i wszystkim jej działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

Loading...

NAUKA W BAJKOLANDII TO ZABAWA

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. Stąd też to właśnie bajka stała się inspiracją dla nazwy naszego przedszkola i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia w Lubawie. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też naszej placówce i wszystkim jej działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

aktualności

„Łączymy pokolenia”

„Babciu, dziadku chodźcie wraz, pokolenia łączą nas” – to hasło przyświecające nowej rodzinnej akcji w Przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” w Lubawie. Po długim czasie rozłąki spowodowanej pandemią i po długim oczekiwaniu, swoje drzwi dla babć i dziadków otwiera Przedszkole Niepubliczne „Smerfolandia”

Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Ukochana zabawka na dobre i złe chwile. To właśnie dziś w Przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Bal Andrzejkowy

Przedszkole Niepubliczne „Smerfolandia” przeniosło się dziś w niezwykły świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Nastrojowa muzyka i „czarodziejskie” dekoracje wprowadziły nas w świat magii. Andrzejkową atmosferę dopełniały także kolorowe stroje przedszkolaków.

Śnieżne szaleństwo

Hu hu ha, zima wcale nie jest zła! Za oknem pojawił się pierwszy śnieg, który jak wiadomo uwielbiają wszystkie dzieci. Pani Zima sprawiła nam wielką radość i wreszcie mogliśmy urządzić wesołe zabawy na śniegu.

Więcej aktualności

Jesteśmy dla tych najmniejszych

PROJEKTY UE

Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej dzięki uczestnictwu w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 program „Smerfne przedszkolaki!”

KADRA

Moja kadra to zespół młodych, pełnych pasji nauczycieli i specjalistów. Dbają oni o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i rodzinną atmosferę w przedszkolu.

ZAJĘCIA

W Smerfolandii na dzieci czeka wiele dodatkowych aktywności. Zajęcia dodatkowe LEGO, naukowe, taneczne oraz plastyczne. ”

NASZE PRZEDSZKOLE

Naszą ideą od zawsze było stworzenie miejsca, które będzie dla dzieci swoistym drugim domem. Myśl przewodnia stała się rzeczywistością ponieważ udało nam się stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, będącą filarem poczucia bezpieczeństwa dzieci.

Poznaj nasz zespół

0
LAT DZIAŁALNOŚCI
0
WYJĄTKOWYCH SAL
0
ODDANEJ KADRY
0
MAŁYCH ABSOLWENTÓW

Bajkolandia i Smerfolandia zapraszają! :)

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!

ZAPISZ