Loading...

NAUKA W SMERFOLANDII TO NAUKA PRZEZ ZABAWĘ

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. Magiczny świat stał się inspiracją do stworzenia magicznego przedszkola   i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Smerfolandia w Lubawie. Moim celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też placówce i wszystkim jej działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

Loading...

NAUKA W BAJKOLANDII TO ZABAWA

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. Stąd też to właśnie bajka stała się inspiracją dla nazwy naszego przedszkola i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia w Lubawie. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też naszej placówce i wszystkim jej działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

aktualności

„Seniorzy – dzieciom, dzieci – seniorom” czyli spotkanie łączące pokolenia w Przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” w Lubawie.

W Przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” w Lubawie powstał projekt 🫂„Łączymy pokolenia”🫂 i po raz kolejny mury naszej placówki odwiedzili seniorzy.👵👴 ​Dzięki takim spotkaniom 🧑‍🧑‍🧒‍🧒 dzieci rozwijają swoje umiejętności emocjonalne🥰 i społeczne🧑‍🧑‍🧒‍🧒. Relacja jaka tworzy się między dziećmi i seniorami🫂 jest niezwykła, a wspólne spędzanie czasu🕑 przynosi korzyści dla obu stron. 🧑‍🧑‍🧒‍🧒Stawiając na integrację międzypokoleniową, kształtujemy w przedszkolakach umiejętności współdziałania🧑‍🧑‍🧒‍🧒 i komunikacji z osobami starszymi🗣️oraz uczymy dzieci czerpać wiedzę z ich doświadczeń życiowych👵

„ Z wizytą u strażaków”.

Dzieci z grup „Lwiątka” i „Dinusie” z Przedszkola Niepublicznego „ Smerfolandia”, wybrały się z wizytą do Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie.

Trening pamięci i koncentracji w grupie ,,Dinusie”

Umiejętność skupienia uwagi, pamięć i koncentracja są kluczowe w rozwoju zdolności dzieci na wszystkich płaszczyznach. Rozwój zdolności koncentracji można ćwiczyć dzięki różnym aktywnościom na przykład takim jak „Dinusie” na swoich zajęciach.

Jesteśmy dla tych najmniejszych

PROJEKTY UE

Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej dzięki uczestnictwu w Regionalnym Programie Operacyjnym Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 program „Smerfne przedszkolaki!”

KADRA

Moja kadra to zespół młodych, pełnych pasji nauczycieli i specjalistów. Dbają oni o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i rodzinną atmosferę w przedszkolu.

ZAJĘCIA

W Smerfolandii na dzieci czeka wiele dodatkowych aktywności. Zajęcia dodatkowe LEGO, naukowe, taneczne oraz plastyczne. ”

NASZE PRZEDSZKOLE

Naszą ideą od zawsze było stworzenie miejsca, które będzie dla dzieci swoistym drugim domem. Myśl przewodnia stała się rzeczywistością ponieważ udało nam się stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, będącą filarem poczucia bezpieczeństwa dzieci.

Poznaj nasz zespół

0
LAT DZIAŁALNOŚCI
0
ODDANEJ KADRY

Bajkolandia i Smerfolandia zapraszają! :)

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!