Nasze grupy

TYGRYSKI – 2,5-3 latki

Tygryski to przedszkolaki pełne energii. Jesteśmy najmłodszą grupą i dopiero zaczynamy swoją przygodę z przedszkolem. Zawsze uśmiechnięci, miło i radośnie spędzamy każdy dzień. Lubimy wspólnie się bawić, śpiewać piosenki i spędzać czas na placu zabaw. Chętnie nabywamy nowe umiejętności, z ciekawością i zaangażowaniem odkrywamy otaczający nas świat. Z każdym dniem stajemy się coraz bardziej samodzielni. Szanujemy siebie nawzajem, uczymy się przepraszać i dziękować.  W przedszkolu czujemy się naprawdę bezpiecznie, a każdy kolejny dzień przynosi nam nowe, wspaniałe przygody.

Wychowawcy: mgr Magdalena Maliszewska i mgr Anita Walewska

Prezentacja grupy Tygryski

LWIĄTKA – 4 latki

Lwiątka to grupa dzieci 4 letnich. Za nami już dwa lata wspólnej nauki i zabawy. Jesteśmy pogodni, otwarci oraz ciekawi świata. Edukację łączymy z zabawą, poszerzając swoją wiedzę, a także rozwijając nowe zainteresowania. Każdy dzień to nowe wyzwania, zdobywanie doświadczeń. Aktywnie uczestniczymy w proponowanych grach i zabawach ruchowych. Lubimy wykonywać prace plastyczne z wykorzystaniem różnych technik. Chętnie poznajemy nowe wiersze, śpiewamy piosenki. Nie zapominamy też o przyswajaniu nawyków kulturalnego zachowania, a także rozwijaniu umiejętności samoobsługowych.

Wychowawca: mgr Magdalena Zagusta

Prezentacja Grupy Lwiątka

DINUSIE – 5 latki

Jesteśmy grupą pięciolatków, które aktywnie spędzają czas w przedszkolu. Charakteryzuje nas duża żywiołowość i ciekawość poznawcza. Dużo radości sprawiają nam spacery i zabawy na przedszkolnym placu zabaw, gdzie rozładowujemy pokłady naszej energii. W grupie „uczymy się bawiąc i bawimy ucząc”. Każdy dzień spędzony w naszej przedszkolnej gromadce wzbogaca nas o nowe przeżycia, doświadczenia, wiadomości  i umiejętności.

Wychowawca: lic. Natalia Słodowska

Prezentacja grupy Dinusie