Nasze grupy

LWIĄTKA – 3 latki

Nasza grupa to wesołe i odważne „Lwiątka”. Jesteśmy najmłodszą grupą i dopiero zaczynamy swoją przygodę z przedszkolem. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci
i ciekawi świata. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Od pierwszych dni w przedszkolu poznajemy panujące w nim zasady, których będziemy starać się przestrzegać. Dużo czasu spędzamy na zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Uczymy się wierszyków i piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i wyklejamy. Chociaż czasami trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy przychodzić do przedszkola, bo każdy dzień stawia przed nami nowe wyzwania.

Wychowawca: mgr Martyna Modrzewska i mgr Magdalena Zagusta

Prezentacja Grupy Lwiątka

DINUSIE -4 latki

,,Dinusie” to grupa radosnych czterolatków, które rozpoczęły już kolejny rok przygody z przedszkolem. Jesteśmy dzielnymi i ciekawymi świata przedszkolakami. Chętnie słuchamy różnych opowiadań i bajek. Lubimy się bawić, poznawać nowe wiadomości oraz zdobywać nowe umiejętności. Z chęcią uczymy się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Wiele radości sprawiają nam zabawy na przedszkolnym placu zabaw oraz spacery po najbliższej okolicy. Zawsze dbamy o naszą salę sprzątając zabawki. Każdy dzień w przedszkolu wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych twarzy.

Wychowawca: lic. Natalia Słodowska

Prezentacja grupy Dinusie

SŁONIKI

SŁONIKI – 6 latki

My SŁONIKI wesołe  do zabawy i nauki zawsze gotowe. Dużo ćwiczymy, tańczymy i śpiewamy, a na eksperymenty i doświadczenia zawsze czas mamy. Przez obserwację codziennego otoczenia uczymy się, że nasz świat nieustannie się zmienia. W naszym „smerfnym” i dobrze wyposażonym przedszkolu rozwijamy swoje zdolności i umiejętności w każdej możliwej dziedzinie. Z dnia na dzień stajemy się mądrzejsi i sprawniejsi by w przyszłości opuścić mury naszego kochanego przedszkola i dalej, ale już w szkole zgłębiać wiedzę. Chętnie na świeżym powietrzu spacerujemy i skomplikowane budowle z klocków wznosimy. Naszych kochanych rodziców codziennie czymś mile zaskakujemy bo piękne prace plastyczne robimy, sprawnie przeliczamy, mierzymy, dodajemy i porównujemy, a gdy tylko możemy to ćwiczenia grafomotoryczne wykonujemy. Wiele radości sprawiają nam wspólne zabawy animacyjne i muzyczno- ruchowe, które kształtują usprawniają ciało i mowę. Na wewnętrznym i zewnętrznym placu zabaw też często przebywamy, bo dzięki nim dobry humor i wysportowaną sylwetkę mamy. W występach publicznych chętnie udział bierzemy, na uroczystościach starannie wierszyki i przydzielone kwestie wypowiemy. O przyrodę dbamy i zwierzęta chętnie dokarmiamy, gdyż dużo empatii dla słabszych i potrzebujących mamy. W naszej grupie bardzo dobrze się czujemy, świetnie się dogadujemy bo na naszą Panią Emilkę zawsze liczyć możemy, ona nas do nauki zachęca, wspiera i rozwesela.

Wychowawca: mgr Emilia Kozicka

Prezentacja grupy Słoniki

KANGURKI

KANGURKI – 6 latki

Jesteśmy grupą sześciolatków pełnych energii i kreatywnych pomysłów. Zawsze uśmiechnięci, miło i radośnie spędzamy każdy dzień. Lubimy wspólnie się bawić, śpiewać piosenki i harcować na placu zabaw. Aktywnie uczestniczymy w wesołych i różnorodnych zajęciach rozwijających naszą samodzielność i wzbogacających naszą wiedzę. Chętnie nabywamy nowe umiejętności, które ułatwią nam naukę w szkole. Z ciekawością i zaangażowaniem odkrywamy otaczający nas świat, uwielbiamy eksperymentować. Kreatywność i głowa pełna pomysłów to nasz największy skarb, który codziennie pielęgnujemy. Szanujemy siebie nawzajem, uczymy się przepraszać i dziękować. Wspólnie przeżywamy radosne chwile, a tych smutnych wzajemnie się wspieramy. Kochamy nasze przedszkole i czujemy się tutaj wspaniale!

Wychowawcy: mgr Magdalena Maliszewska

Prezentacja grupy Kangurki