Nasze grupy

LWIĄTKA – 2,5 latki

Nasza grupa to wesołe i odważne „Lwiątka”. Jesteśmy najmłodszą grupą i dopiero zaczynamy swoją przygodę z przedszkolem. Jesteśmy weseli, uśmiechnięci
i ciekawi świata. Interesujemy się wszystkim, co nas otacza. Od pierwszych dni w przedszkolu poznajemy panujące w nim zasady, których będziemy starać się przestrzegać. Dużo czasu spędzamy na zabawie, ale pamiętamy również o rozwijaniu umiejętności samoobsługowych. Uczymy się wierszyków i piosenek, chętnie malujemy, rysujemy i wyklejamy. Chociaż czasami trudno nam się rozstać z rodzicami, to jednak lubimy przychodzić do przedszkola, bo każdy dzień stawia przed nami nowe wyzwania.

Wychowawca: mgr Anna Ulkowska i Edyta Cybulska

Prezentacja Grupy Lwiątka

DINUSIE – 3 latki

Jesteśmy wesołą gromadką pogodnych 3-latków. Lubimy zabawy ruchowe i muzyczne. Chętnie wykonujemy prace plastyczne. Wiele radości sprawia nam uczenie się nowych piosenek i rymowanek. Jesteśmy bardzo pogodni, odważni i ciekawi świata. Mamy tysiące pytań i mnóstwo pomysłów. Bardzo lubimy spędzać czas na wspólnych zabawach oraz przebywać na świeżym powietrzu.  Chętnie uczestniczymy w zajęciach, wiemy, jak się zgodnie bawić oraz jak dbać o porządek.  Każdego dnia odkrywamy nasze przedszkole, do którego przychodzimy z uśmiechem na twarzy.

Wychowawca: mgr Natalia Słodowska

Prezentacja grupy Dinusie

PAPUŻKI – 4 latki

Nasza grupa to wesołe , kolorowe Papużki. Jesteśmy grupą 4- latków, która zaczyna swoją przygodę z przedszkolem. Razem „uczymy się bawiąc i bawimy się  ucząc”. Każde nasze działanie zmierza do poznania siebie, dostrzeżenia innych, poznania świata i wszystkiego, co nas otacza. Uczymy się też samodzielności w działaniu. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, wyklejamy, malujemy farbami, kolorujemy. Bardzo lubimy spacery i zabawy na  przedszkolnych placach zabaw, zarówno tych wewnętrznych jak i na zewnątrz. Zawsze dbamy o naszą salę, która jest kolorowa i pełna zabawek. Po zajęciach  relaksujemy się i odpoczywamy słuchając bajek i muzyki. W naszym przedszkolu każdy kolejny dzień przynosi nowe, pozytywne wrażenia, przyjaźnie i ciekawe doświadczenia.

Wychowawca: mgr Katarzyna Wiergowska

Zobacz prezentację grupy Papużki

SŁONIKI

SŁONIKI – 5 latki

My SŁONIKI energiczne i wesołe do nauki przez zabawę zawsze gotowe. Bardzo dużo ćwiczymy, tańczymy i śpiewamy, a na eksperymenty i doświadczenia zawsze podczas zajęć czas mamy. Przez obserwację codziennego otoczenia uczymy się, że nasz świat nieustannie się zmienia. W naszym przedszkolu rozwijamy swoje umiejętności i zdolności oraz zainteresowania. Dużo farbami malujemy, przeliczamy, mierzymy, dodajemy i porównujemy, a gdy tylko możemy to w parach chętnie na świeżym powietrzu spacerujemy. Literki i cyfry poznajemy i z dnia na dzień stajemy się bardziej samodzielniejsi i mądrzejsi. Chętnie wierszy i piosenek się uczymy, a dla naszych kochanych rodziców piękne prace plastyczne i przedstawienia teatralne robimy.

Wychowawca: mgr Emilia Kozicka

Prezentacja grupy Słoniki

KANGURKI

KANGURKI – 5 latki

Jesteśmy grupą pięciolatków pełnych energii i kreatywnych pomysłów. Zawsze uśmiechnięci, miło i radośnie spędzamy każdy dzień. Nasi panowie to prawdziwi dżentelmeni, chętnie proponują pomoc koleżankom i ustępują im w różnych sytuacjach. Dziewczynki natomiast odwdzięczają się im pomocą w planowaniu pracy i dostarczają pomysłów na zabawy. Aktywnie uczestniczymy w wesołych zabawach oraz różnorodnych zajęciach rozwijających naszą samodzielność i wzbogacających naszą wiedzę. Z ciekawością i zaangażowaniem odkrywamy otaczający nas świat, uwielbiamy eksperymentować. Kreatywność i głowa pełna pomysłów to nasz największy skarb, który codziennie pielęgnujemy. Traktujemy przedszkole jak drugi dom. Jest ono miejscem, w którym zawsze czujemy się bezpiecznie i swobodnie.

Wychowawcy: mgr Magdalena Maliszewska

Prezentacja grupy Kangurki