window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Aktualności

Aktualności2022-07-21T10:54:25+02:00

Uroczyste obchody „Dnia Mamy i Taty” w Przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” w Lubawie.

Kochani rodzice z okazji Waszego Święta, za wczoraj i za dziś, każdym czułym serca uderzeniem i każdym płynącym z niego życzeniem: zdrowia, sił w codziennej radości, wraz ze słowami największej wdzięczności, za wszystkie dla nas trudy i starania składamy dzisiaj podziękowania! Dzieci te małe i te duże!

W „Ogrodzie różnorodności”- zajęcia z elementami TUS w Przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” w Lubawie

Dzieci wspólnie posadziły kwiatki, podlewając je konewkami przyjaźni. Przedszkolacy poznali dzięki temu gesty i zachowania ułatwiające zacieśnianie relacji z innymi. Od teraz przed nimi poważne zadanie, ponieważ muszą systematycznie dbać o nasionka, aby doczekać się rozkwitu pięknych kwiatów symbolizujących przyjaźń w ich grupach.

Obchody Święta Uchwalenia Konstytucji 3 Maja w Przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” w Lubawie.

26.04.2024 W przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” , odbył się uroczysty apel z okazji rocznicy uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Dzieci z grupy „ Lwiątka” , przygotowały uroczystą akademię. W tym dniu przedszkolacy prezentowali się bardzo uroczyście. W swoim występie przybliżyły wszystkim przedszkolakom pojęcie takie jak: konstytucja. Wyraziły miłość do Ojczyzny i szacunek do symboli narodowych .

Światowy Dzień Książki w grupach „Dinusie” i „Lwiątka”

Obchody Światowego Dnia Książki, mają na celu promowanie czytelnictwa nie tylko wśród dzieci, ale i dorosłych. Książka bowiem, rozwija wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, pozwala przenieść się w świat niezwykły i kolorowy. To skarb, który poszerza horyzonty, wpływa na kreatywność, wzmacnia też więzi poprzez wspólne spędzanie czasu oraz jest wspaniałą alternatywą na nudę.

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!

Przejdź do góry