window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Aktualności

Aktualności2022-07-21T10:54:25+02:00

,,Mikołajki”

Mikołajki w Przedszkolu Niepublicznym Smerfolandia w Lubawie, to ważne wydarzenie dla wszystkich i jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. We wtorek 6 grudnia wszystkie przedszkolaki ubrały się do przedszkola na czerwono, a ich głowy zdobiły mikołajkowe czapki

„Łączymy pokolenia”

„Babciu, dziadku chodźcie wraz, pokolenia łączą nas” – to hasło przyświecające nowej rodzinnej akcji w Przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” w Lubawie. Po długim czasie rozłąki spowodowanej pandemią i po długim oczekiwaniu, swoje drzwi dla babć i dziadków otwiera Przedszkole Niepubliczne „Smerfolandia”

Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka. Ukochana zabawka na dobre i złe chwile. To właśnie dziś w Przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia.

Bal Andrzejkowy

Przedszkole Niepubliczne „Smerfolandia” przeniosło się dziś w niezwykły świat wróżb i zabaw andrzejkowych. Nastrojowa muzyka i „czarodziejskie” dekoracje wprowadziły nas w świat magii. Andrzejkową atmosferę dopełniały także kolorowe stroje przedszkolaków.

Śnieżne szaleństwo

Hu hu ha, zima wcale nie jest zła! Za oknem pojawił się pierwszy śnieg, który jak wiadomo uwielbiają wszystkie dzieci. Pani Zima sprawiła nam wielką radość i wreszcie mogliśmy urządzić wesołe zabawy na śniegu.

Obchody Narodowego Święta Niepodległości – wspólna inicjatywa Przedszkoli Niepublicznych „Bajkolandia” i „Smerfolandia” w Lubawie

11 listopada to dzień szczególny dla Polaków. Właśnie tego dnia 1918 r. po 123 latach niewoli Polska odzyskała niepodległość. 10 listopada 2022 r. Przedszkola Niepubliczne „Bajkolandia” i „Smerfolandia” wspólnie zorganizowały uroczystość upamiętniającą rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Z tej okazji dzieci, dyrektorzy i pracownicy Przedszkoli Niepublicznych „Bajkolandia” i „Smerfolandia” zebrali się, aby uroczyście świętować ten wyjątkowy dla Polaków czas.

#SzkołaPamięta

Już po raz kolejny Przedszkole Niepubliczne Smerfolandia w Lubawie odpowiedziało na apel Ministra Edukacji Narodowej i włączyło się do udziału w akcji Ministerstwa Edukacji i Nauki „Szkoła pamięta”. Celem akcji jest zwrócenie uwagi młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności, szczególnie tych, którzy są związani z historią danego miejsca, regionu, społeczności.

„Światowy Dzień Drzewa”

„Światowy Dzień Drzewa” to ważna data w kalendarzu każdego małego ekologa. W Przedszkolu Niepublicznym „Smerfolandia” w Lubawie dzieci, jak przystało na prawdziwych przyjaciół przyrody, uczciły to święto w sposób wyjątkowy.

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!

ZAPISZ
Przejdź do góry