Dzień Babci i Dziadka jest na stałe wpisany w kalendarz uroczystości przedszkolnych w P.N. Smerfolandia w Lubawie. 16 stycznia dzieci z grup ,,Tygryski”, ,,Lwiątka” i ,,Dinusie” zaprosiły do przedszkola swoje kochane Babcie i Dziadków na specjalnie przygotowany program artystyczny. Przedszkolaki od samego rana z niecierpliwością wyczekiwały zaproszonych gości. Na wstępie dyrektor Grzegorz Kowalkowski przywitał wyjątkowych gości ciepłymi słowami, a następnie złożył życzenia. Babcie i Dziadkowie, mieli okazję podziwiać swoje wnuczęta w specjalnie dla nich przygotowanych programach artystycznych.

Ukochane wnuczęta w dowód miłości wręczyły swoim Babciom i Dziadkom własnoręcznie wykonane prezenty. Dzieci poprzez wiersz, piosenkę i taniec mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Życzymy wszystkim Babciom i Dziadkom dużo miłości od swoich wnuków, radości, zdrowia i wszelkiej pomyślności na każdy dzień!