window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Specjaliści Bajkolandii

mgr Sandra Pokorska

2022-06-29T12:56:19+02:00

Absolwentka studiów logopedycznych o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów magisterskich na kierunku Logopedia kliniczna na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim, dodatkowo posiada kwalifikacje nauczyciela języka polskiego. Ponadto ukończyła studia podyplomowe, zdobywając wiedzę oraz kwalifikacje w zakresie Edukacji i Rehabilitacji osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Rozwój jest dla niej bardzo ważny, dlatego z chęcią pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w  szkoleniach. Twierdzi, że w pracy, w której liczy się indywidualne podejście do pacjenta, nauka nigdy się nie kończy, a terapeuta uczy się całe życie.

Chętna do kontaktu z najbliższym otoczeniem pacjentów, ponieważ taka współpraca daje najlepsze efekty pracy. Codziennie stara się dzielić z innymi uśmiechem, w życiu kieruje się dobrem, empatią oraz wrażliwością, wierząc, że działa to, jak bumerang.

mgr inż. Jowita Jankowska

2022-06-18T08:47:09+02:00

Absolwentka Uniwersytetu Warmińskio Mazurskiego na kierunku Wczesna Edukacja oraz Ochrona środowiska. W celu podniesienia kwalifikacji ukończyła studia podyplomowe z zakresu Wczesnego Nauczania Języka Angielskiego oraz Diagnostyki i Terapii Pedagogicznej. Z zamiłowania oraz wykształcenia terapeuta Integracji Sensorycznej. Praca z dziećmi to dla niej ogromna pasja, której oddaje cale swoje serce, a uśmiech na twarzach najmłodszych to według niej największa nagroda. Prywatnie miłośniczka rowerowych wycieczek oraz zwierząt- w szczególności psów.

mgr Anita Walewska

2023-01-20T14:33:10+02:00

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej. Rozwój jest dla niej bardzo ważny dlatego ukończyła również studia z zakresu logopedii.
Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość. Pracując na co dzień z najmłodszymi i widząc ich potrzeby, zdecydowała się ukończyć studia podyplomowe z zakresu logopedii, co daje jej możliwość indywidualnej pracy i pomocy każdemu dziecku. Uwielbia pracę z najmłodszymi, a każdy postęp i uśmiech u dziecka to niesamowita satysfakcja i motywacja do kolejnych działań.
Pełna energii optymistka, nie lubi siedzieć w miejscu. Prywatnie mama dwójki wspaniałych i energicznych dzieci Antosia i Alicji. Interesuje się psychologią, lubi czytać książki o tematyce związanej z rozwojem dzieci. Wolny czas to dla niej czas przeznaczony dla męża i dzieci.

Przejdź do góry