window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Specjaliści Smerfolandii

mgr Martyna Modrzewska

2022-06-29T12:03:08+02:00

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie na kierunku Edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna oraz magisterskich na kierunku Terapia pedagogiczna i wspomaganie rozwoju dziecka zdolnego.

W pracy z dziećmi najważniejsze jest dla niej współtowarzyszenie przy procesie nauki i rozwoju dziecka, aby dać mu warunki i potrzebną pomoc, wspierając w rozwoju i dając przestrzeń na samodzielne dociekanie, dokonywanie odkryć.

Praca z dziećmi daje jej wiele radości, a ich uśmiech inspiruje do dalszych działań.

Prywatnie żona i mama z aparatem fotograficznym w dłoni, uwielbiająca dobrą książkę.

mgr Sandra Pokorska

2022-06-29T12:56:19+02:00

Absolwentka studiów logopedycznych o specjalności nauczycielskiej na Uniwersytecie Gdańskim oraz studiów magisterskich na kierunku Logopedia kliniczna na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim, dodatkowo posiada kwalifikacje nauczyciela języka polskiego. Ponadto ukończyła studia podyplomowe, zdobywając wiedzę oraz kwalifikacje w zakresie Edukacji i Rehabilitacji osób z Niepełnosprawnością Intelektualną. Rozwój jest dla niej bardzo ważny, dlatego z chęcią pogłębia swoją wiedzę biorąc udział w  szkoleniach. Twierdzi, że w pracy, w której liczy się indywidualne podejście do pacjenta, nauka nigdy się nie kończy, a terapeuta uczy się całe życie.

Chętna do kontaktu z najbliższym otoczeniem pacjentów, ponieważ taka współpraca daje najlepsze efekty pracy. Codziennie stara się dzielić z innymi uśmiechem, w życiu kieruje się dobrem, empatią oraz wrażliwością, wierząc, że działa to, jak bumerang.

mgr Karolina Łada

2022-06-18T08:42:02+02:00

W pracy wykorzystuje kreatywne metody pracy z dziećmi, które umożliwiają ich naturalny rozwój. Ceni sobie zdobywanie nowych doświadczeń i chętnie podejmuje wszelkie wyzwania. W swojej pracy stara się dostrzegać indywidualne potrzeby, możliwości i predyspozycje każdego dziecka. Miłośniczka długich spacerów, grzybobrania oraz rękodzieła. Uważa, że największym sukcesem nauczyciela jest uśmiech dziecka, który pojawia się gdy osiąga ono swoje własne małe sukcesy.

mgr Anita Walewska

2023-01-20T14:33:10+02:00

Absolwentka pedagogiki wczesnoszkolnej oraz przedszkolnej. Rozwój jest dla niej bardzo ważny dlatego ukończyła również studia z zakresu logopedii.
Praca z dziećmi sprawia jej ogromną radość. Pracując na co dzień z najmłodszymi i widząc ich potrzeby, zdecydowała się ukończyć studia podyplomowe z zakresu logopedii, co daje jej możliwość indywidualnej pracy i pomocy każdemu dziecku. Uwielbia pracę z najmłodszymi, a każdy postęp i uśmiech u dziecka to niesamowita satysfakcja i motywacja do kolejnych działań.
Pełna energii optymistka, nie lubi siedzieć w miejscu. Prywatnie mama dwójki wspaniałych i energicznych dzieci Antosia i Alicji. Interesuje się psychologią, lubi czytać książki o tematyce związanej z rozwojem dzieci. Wolny czas to dla niej czas przeznaczony dla męża i dzieci.

Przejdź do góry