Loading...

NAUKA W BAJKOLANDII TO ZABAWA

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. To właśnie bajka stała się inspiracją dla nazwy mojego przedszkola i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia w Lubawie. Moim celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też w mojej placówce  wszystkim działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

Loading...

NAUKA W BAJKOLANDII TO ZABAWA

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. Stąd też to właśnie bajka stała się inspiracją dla nazwy naszego przedszkola i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia w Lubawie. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też naszej placówce i wszystkim jej działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

aktualności

„Żółwiki” w podwodnym świecie

O tym, jak piękny i kolorowy jest świat pod wodą przekonały się przedszkolaki z grupy „Żółwiki” z Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia” w Lubawie. Podczas zajęć dydaktycznych dzieci poznały zwierzęta morskie, ich charakterystyczny wygląd, sposób odżywania i ciekawostki z nimi związane.

Bajkolandia wita Wiosnę!

W dniu 21 marca tradycyjnie, jak co roku w Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” w Lubawie obchodziliśmy pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. wiosenne kodowanie, przeliczanie, układanie rytmów , rozwiązywanie wiosennych zagadek i łamigłówek a także założenie przedszkolnej hodowli wiosennych kwiatków.

Dzień Słońca w grupie „Kotki”

Grupa „Kotki” z Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia”, aby upowszechnić i poszerzyć wiedzę na temat Słońca i jego wpływie na Ziemię, obchodziła Międzynarodowy Dzień Słońca. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane w żółte, słoneczne kolory, które dodały wszystkim pozytywnej energii. Podczas zajęć panowała radosna atmosfera, a wszystkie aktywności skupione były wokół Słońca.

Jesteśmy dla tych najmniejszych

PROJEKTY UE

Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej dzięki skorzystaniu z projektów unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

KADRA

Nasza kadra to zespół młodych, pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli i specjalistów. Dbają oni o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

ZAJĘCIA

W Bajkolandii na dzieci czeka wiele dodatkowych aktywności LEGO, zajęcia plastyczne, taneczne i naukowe.

NASZE PRZEDSZKOLE

Moją ideą od zawsze było stworzenie miejsca, które będzie dla dzieci swoistym drugim domem. Myśl przewodnia stała się rzeczywistością ponieważ udało mi się stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, będącą filarem poczucia bezpieczeństwa dzieci.

Poznaj nasz zespół

0
LAT DZIAŁALNOŚCI
0
ODDANEJ KADRY

Bajkolandia i Smerfolandia zapraszają! :)

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!