Loading...

NAUKA W BAJKOLANDII TO ZABAWA

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. To właśnie bajka stała się inspiracją dla nazwy mojego przedszkola i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia w Lubawie. Moim celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też w mojej placówce  wszystkim działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

Loading...

NAUKA W BAJKOLANDII TO ZABAWA

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. Stąd też to właśnie bajka stała się inspiracją dla nazwy naszego przedszkola i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia w Lubawie. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też naszej placówce i wszystkim jej działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

aktualności

„Piknik w przedszkolnym ogródku”.

Grupa "Delfinki" w słoneczny poniedziałek udała się do przedszkolnego ogrodu na piknik. Przedszkolacy zaopatrzeni w pyszne smakołyki, w rewelacyjnych nastrojach korzystając z promyków słońca wyzwoliły energię przez różnorodne aktywności na świeżym powietrzu.

„Sarenki” z wizytą u Strażaków.

Dziękujemy pracownikom Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubawie za poświęcony czas, ciekawe opowieści i przybliżenie dzieciom swojej pracy. Drodzy Strażacy, życzymy Wam bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji .

„Owieczki” z wizytą na Komisariacie Policji w Lubawie.

Dzieci miały okazję zgłębić swoją wiedzę na temat bezpieczeństwa, a także zapoznać się z codziennymi obowiązkami funkcjonariuszy Policji. Dzięki uprzejmości Panów Policjantów „Owieczki” mogły zobaczyć sprzęt, którym na co dzień się posługują, a nawet usiąść w policyjnym radiowozie! Przedszkolaki miały nawet możliwość odwiedzić gabinet Pana Komendanta i zasiąść na jego fotelu.

Jesteśmy dla tych najmniejszych

PROJEKTY UE

Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej dzięki skorzystaniu z projektów unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

KADRA

Nasza kadra to zespół młodych, pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli i specjalistów. Dbają oni o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

ZAJĘCIA

W Bajkolandii na dzieci czeka wiele dodatkowych aktywności LEGO, zajęcia plastyczne.

NASZE PRZEDSZKOLE

Moją ideą od zawsze było stworzenie miejsca, które będzie dla dzieci swoistym drugim domem. Myśl przewodnia stała się rzeczywistością ponieważ udało mi się stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, będącą filarem poczucia bezpieczeństwa dzieci.

Poznaj nasz zespół

0
LAT DZIAŁALNOŚCI
0
ODDANEJ KADRY

Bajkolandia i Smerfolandia zapraszają! :)

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!