Loading...

NAUKA W BAJKOLANDII TO ZABAWA

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. To właśnie bajka stała się inspiracją dla nazwy mojego przedszkola i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia w Lubawie. Moim celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też w mojej placówce  wszystkim działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

Loading...

NAUKA W BAJKOLANDII TO ZABAWA

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. Stąd też to właśnie bajka stała się inspiracją dla nazwy naszego przedszkola i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia w Lubawie. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też naszej placówce i wszystkim jej działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

aktualności

Świąteczne warsztaty z rodzicami- Grupa Żółwiki

Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia to czas szczególny owiany tajemniczą magią, dźwiękiem świątecznych piosenek oraz spotkań w gronie rodziny i znajomych. O tym, jak bezcenne i piękne są chwile spędzone z bliskimi przekonały się przedszkolaki z grupy „Żółwiki” podczas warsztatów świątecznych z rodzicami.

Mikołajki w Bajkolandii

„Dziś w Bajkolandii Mikołaj Święty rozdawał dzieciom prezenty!” Jak co roku 6 grudnia Tak około południa Pełno dzieci na sali Dzwonki słychać w oddali Ktoś się cicho gramoli Wielki worek ciągnie powoli

Pszczółki i Kotki dokarmiają ptaki

W tym tygodniu dzieci z grupy Pszczółki oraz Kotki z Przedszkola Niepublicznego Bajkolandia zagłębiały się w tematyce ptaków. Przedszkolaki poznali różne gatunki ptaków, dowiedziały się które z nich odleciały z Polski na zimę oraz w jaki sposób można pomagać ptaszkom, które pozostały w naszym kraju.

Więcej aktualności

Jesteśmy dla tych najmniejszych

PROJEKTY UE

Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej dzięki skorzystaniu z projektów unijnych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

KADRA

Nasza kadra to zespół młodych, pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli i specjalistów. Dbają oni o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

ZAJĘCIA

W Bajkolandii na dzieci czeka wiele dodatkowych aktywności LEGO, zajęcia plastyczne, taneczne i naukowe.

NASZE PRZEDSZKOLE

Moją ideą od zawsze było stworzenie miejsca, które będzie dla dzieci swoistym drugim domem. Myśl przewodnia stała się rzeczywistością ponieważ udało mi się stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, będącą filarem poczucia bezpieczeństwa dzieci.

Poznaj nasz zespół

0
LAT DZIAŁALNOŚCI
0
WYJĄTKOWYCH SAL
0
ODDANEJ KADRY
0
MAŁYCH ABSOLWENTÓW

Bajkolandia i Smerfolandia zapraszają! :)

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!

ZAPISZ