Loading...

NAUKA W BAJKOLANDII TO ZABAWA

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. To właśnie bajka stała się inspiracją dla nazwy naszego przedszkola i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia w Lubawie. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też naszej placówce i wszystkim jej działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

Loading...

NAUKA W BAJKOLANDII TO ZABAWA

Świat bajek to świat magiczny, kolorowy, kojarzący się z beztroską, dobrą zabawą i rzeczywistością, w której wszystko jest możliwe, a każde zdarzenie ma wyłącznie dobre zakończenie. Stąd też to właśnie bajka stała się inspiracją dla nazwy naszego przedszkola i tak w 2015 roku powstało Przedszkole Niepubliczne Bajkolandia w Lubawie. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym każde dziecko będzie czuło się bezpiecznie, otoczone jak najlepszą opieką miejsce, w którym dziecko i jego naturalna potrzeba uczenia się przez zabawę spotka się ze zrozumieniem i szerokim wachlarzem możliwości realizacji jego potrzeb. Dlatego też naszej placówce i wszystkim jej działaniom towarzyszy zasada, że nauka to zabawa. >>>

aktualności

Dinusie i Papużki w świecie motyli

Dinusie i Papużki uwielbiają poznawać świat. Tym razem postanowiły bliżej przyjrzeć się motylom. Przedszkolaki poznały wybrane gatunki motyli, wzbogacając wiedzę na ich temat.

Wakacje czas start!

Uwielbiany przez wszystkich czas wakacji to w naszym przedszkolu przede wszystkim dobra zabawa i kreatywnie spędzone chwile. W Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” w Lubawie nie zwalniamy tempa

Więcej aktualności

Jesteśmy dla tych najmniejszych

PROJEKTY UE

Zapewnienie równego dostępu do wysokiej jakości edukacji przedszkolnej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 oferujemy program „Smerfne przedszkolaki!”

KADRA

Nasza kadra to zespół młodych, pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli i specjalistów. Dbają oni o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu.

ZAJĘCIA

W Smerfolandii i Bajkolandii na dzieci czeka wiele dodatkowych aktywności. Posiadamy jedyną w Lubawie, w pełni wyposażoną, profesjonalną „Salę integracji sensorycznej”

NASZE PRZEDSZKOLE

Naszą ideą od zawsze było stworzenie miejsca, które będzie dla dzieci swoistym drugim domem. Myśl przewodnia stała się rzeczywistością ponieważ udało nam się stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, będącą filarem poczucia bezpieczeństwa dzieci.

Poznaj nasz zespół

0
LAT DZIAŁALNOŚCI
0
WYJĄTKOWYCH SAL
0
ODDANEJ KADRY
0
MAŁYCH ABSOLWENTÓW

Bajkolandia i Smerfolandia zapraszają! :)

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!

ZAPISZ