Poznaj przedszkole Bajkolandia

Przygoda Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia” w Lubawie rozpoczęła się w roku 2015 roku. Zainteresowanie przedszkolem „Smerfolandia”w ciągu 3 lat działalności, tak bardzo się zwiększyło, że w roku 2015 utworzyłam Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia”.

Przedszkole jest jak drugi dom

Moją ideą od zawsze było stworzenie miejsca, które będzie dla dzieci swoistym drugim domem. Myśl przewodnia stała się rzeczywistością ponieważ udało  się stworzyć ciepłą, rodzinną atmosferę, będącą filarem poczucia bezpieczeństwa dzieci, które na co dzień uczęszczają do Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia”  w Lubawie.

Wyjątkowe zajęcia i projekty unijne

Wychodząc wciąż naprzeciw potrzebom uczniów i ich zainteresowaniom uczestniczymy rokrocznie w ciekawych projektach unijnych. Ich główną zaletą jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dziecka podczas ciekawych i kreatywnych zajęć. Do tej pory mieliśmy okazję realizować zajęcia sportowe tj. kick boxing, szachy czy kreatywną plastykę pozwalającą obcować dzieciom z nowymi materiałami plastycznymi.

Ponieważ najważniejsze jest dziecko

Zapytacie po co to wszytko? Odpowiedź jest bardzo prosta – dla nas zawsze najważniejsze jest dziecko! W związku z tym robimy wszystko, aby zapewnić przedszkolakom najlepsze możliwe warunki do doświadczania i poznawania otaczającego ich świata. Z tą myślą wciąż rozwijamy się na wielu płaszczyznach. Inwestujemy w nowe pomieszczenia, sprzęt, kursy i szkolenia , a do pracy z dziećmi angażujemy najlepszych specjalistów. Naszą największą motywacją jest zadowolenie i wasze wsparcie czyli Rodziców. To Wasz uśmiech, dobre słowo i radość potwierdzają, że to co robimy jest źródłem zadowolenia i spełnienia nie tylko dla nas, i nadaje to naszym działaniom sens.

Nasza kadra

Przedszkole Niepubliczne „Bajkolandia”  to przede wszystkim ludzie, którzy je tworzą!

Kadra pedagogiczna to jeden z wielu atutów przedszkola. Odpowiedni ludzie to najważniejsza sprawa w organizacji przedszkola! Wszyscy nauczyciele posiadają wymagane przez MEN kwalifikacje zawodowe niezbędne do pracy w niepublicznych placówkach przedszkolnych. Jest to dla nas podstawowy warunek zatrudnienia, jednak nie jedyny. Uważamy bowiem, że istotą pracy wychowawczej jest pasja, zaangażowanie oraz ciepły stosunek do dzieci.

Zaangażowani specjaliści, którzy potrafią inspirować

Nasza kadra to zespół młodych, pełnych pasji i zaangażowania nauczycieli i specjalistów, takich jak

– oligofrenopedagog,

– logopeda,

– socjoterapeuta,

– terapeuta integracji sensorycznej,

– psycholog,

– terapeuta TUS

– pedagog specjalny

Dbają oni o wszechstronny rozwój swoich wychowanków oraz o ciepłą i przyjazną atmosferę w przedszkolu. Swoją pasją inspirują i motywują dzieci do poznawania świata oraz do odkrywania własnych talentów. Codziennie dbają o rozwój duchowy, emocjonalny i intelektualny dzieci, dając im gruntowne przygotowanie do dalszej edukacji wczesnoszkolnej.

Moi nauczyciele chętnie rozwijają swoje umiejętności co powoduje, że w swojej pracy wykorzystują najnowsze koncepcje i metody, które gwarantują nauczanie i wychowanie na najwyższym poziomie.

Grupy

Nasze przedszkole