window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Aktualności

Aktualności2022-08-23T20:51:36+02:00

Kolorowe zabawy „Żółwików”

Żółwiki dziś od rana miały możliwość ozdobienia placu zabaw kolorowymi rysunkami wykonanymi kredą na chodniczku. Okazało się, że to naprawdę bardzo interesujące zadanie, a efekty pracy "Żółwików" można podziwiać w galerii zdjęć, do której serdecznie zapraszamy.

Wizyta „Sarenek” w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Teofila Ruczyńskiego w Lubawie

Dzieci z grupy „SARENKI” z Przedszkola Niepublicznego „BAJKOLANDIA” w dniu 11.04.2024r.  udały się na wizytę do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Lubawie. Przedszkolaki z  uwagą wysłuchały zasad obowiązujących każdego czytelnika, a także poznały najciekawsze pozycje z działu dziecięcego. Maluchom bardzo spodobały się kolorowe i bogato ilustrowane książeczki, które z chęcią oglądały.

„Pszczółki” utrwalały wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

Przedszkolaki z grupy „Pszczółki” z  Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia” w Lubawie zostały zaproszone do wzięcia udziału w zajęciach z udzielania pierwszej pomocy do Szkoły Podstawowej im. M. Kopernika w Lubawie. Podczas spotkania dzieci uczyły się jak zadbać o własne bezpieczeństwo i właściwie reagować w sytuacjach zagrażających zdrowiu, a nawet życiu człowieka.

Porozmawiajmy o emocjach – zajęcia z elementami TUS

Rozmowy o emocjach są niewątpliwie tymi, które nie mają końca. Można o nich debatować przez długi czas, tym bardziej, że w życiu przedszkolnym nie brakuje emocjonujących sytuacji i wydarzeń. Minione zajęcia z elementami Treningu Umiejętności Społecznych w Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” w Lubawie pozwoliły na uświadomienie dzieciom, że jest bardzo wiele emocji, które odczuwa każdy.

Ile łat ma krowa? – zajęcia w grupie Delfinki

Podczas ostatnich zajęć przedszkolacy z grupy Delfinki omawiały tematykę gospodarstwa domowego i jego mieszkańców. Dzień rozpoczęły od ćwiczenia motoryki małej poprzez zabawę sensoryczną, gdzie jak pracowite kurki na grządce wybierały najsmaczniejsze ziarenka. Zagrały w grę memory „Rodzice i ich dzieci”, utrwaliły nazwy poznanych zwierząt, dokonując analizy sylabowej wyrazów.

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!

Przejdź do góry