window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Aktualności

Aktualności2022-08-23T20:51:36+02:00

Mikołajki w Bajkolandii

„Dziś w Bajkolandii Mikołaj Święty rozdawał dzieciom prezenty!” Jak co roku 6 grudnia Tak około południa Pełno dzieci na sali Dzwonki słychać w oddali Ktoś się cicho gramoli Wielki worek ciągnie powoli

Pszczółki i Kotki dokarmiają ptaki

W tym tygodniu dzieci z grupy Pszczółki oraz Kotki z Przedszkola Niepublicznego Bajkolandia zagłębiały się w tematyce ptaków. Przedszkolaki poznali różne gatunki ptaków, dowiedziały się które z nich odleciały z Polski na zimę oraz w jaki sposób można pomagać ptaszkom, które pozostały w naszym kraju.

Bal Andrzejkowy

"Hokus Pokus, Czary Mary, Niech się spełnią andrzejkowe czary" 23 listopada w Naszym Przedszkolu odbył się wspaniały Bal Andrzejkowy. Ten dzień był wyjątkowy dla wszystkich przedszkolaków, zarówno tych starszych jak i młodszych, ponieważ mogli przebrać się za swoje ulubione bajkowe postacie.

Zimowe zabawy na śniegu

Za oknem prawdziwa zimowa aura. Z dnia na dzień przybywa śniegu, który dzieci przecież uwielbiają. Korzystając z uroków zimy przedszkolacy z Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia” bawili się na placu zabaw.

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!

ZAPISZ
Przejdź do góry