window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Aktualności

Aktualności2022-08-23T20:51:36+02:00

Bajkolandia wita Wiosnę!

W dniu 21 marca tradycyjnie, jak co roku w Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” w Lubawie obchodziliśmy pierwszy Dzień Wiosny. Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo atrakcji m.in. wiosenne kodowanie, przeliczanie, układanie rytmów , rozwiązywanie wiosennych zagadek i łamigłówek a także założenie przedszkolnej hodowli wiosennych kwiatków.

Dzień Słońca w grupie „Kotki”

Grupa „Kotki” z Przedszkola Niepublicznego „Bajkolandia”, aby upowszechnić i poszerzyć wiedzę na temat Słońca i jego wpływie na Ziemię, obchodziła Międzynarodowy Dzień Słońca. Dzieci przyszły do przedszkola ubrane w żółte, słoneczne kolory, które dodały wszystkim pozytywnej energii. Podczas zajęć panowała radosna atmosfera, a wszystkie aktywności skupione były wokół Słońca.

„Żółwiki” budują domy

Właściwie dobrane metody aktywizujące to podstawa, aby zajęcia dydaktyczne cieszyły się zainteresowaniem wśród najmłodszych przedszkolaków. Jedną z nich jest technika storyline, opierająca się na fabule bajki lub opowieści, która jest wstępem i pretekstem do głównego tematu zajęć.

Dzień Matematyki w grupie „Owieczki”

Matematyka często nazywana „królową nauk” otacza Nas wszędzie i mamy z nią do czynienia prawie w każdym aspekcie naszego życia. 13 marca dzieci z grupy „Owieczki” obchodząc jej święto, chętnie uczestniczyły w przygotowanych zajęciach matematycznych. Dzieci doskonale poradziły sobie z postawionymi zadaniami, a to dlatego, że niemal każdego dnia podczas codziennych zajęć dydaktycznych doskonalą swoje matematyczne umiejętności adekwatne do ich wieku.

Zajęcia rytmiki

Zajęcia rytmiki, które odbywają się w Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” w Lubawie pod „czujnym uchem” Pana Krzysztofa dostarczają naszym przedszkolakom wiele radości. Zabawy ruchowe przy dźwiękach muzyki pozwalają wzbudzać u dzieci ciekawość muzyczną, przeżywać oraz interpretować usłyszane dźwięki na swój indywidualny sposób.

Dzień Kobiet

8 marca to wyjątkowy dzień, w którym wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i małe, obchodzą swoje święto. W Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” już od samego rana panowała radosna i uroczysta atmosfera. Tego dnia wszystkie dzieci przyszły do przedszkola odświętnie ubrane i gotowe na świetną zabawę.

Dzień piegów w grupie Delfinki

Dzisiejszego dnia na buziach wszystkich Delfinków pojawiły się kolorowe piegi, a to za sprawą Dnia Piegów, organizowanego po raz pierwszy w naszym przedszkolu. Dzieci poznały piegowatych bohaterów takich jak Pan Kleks, Pipi Langstrumpf czy Pysię z Domisiów.

Dzień Naleśnika w grupie Owieczki

Naleśniki to jedne z najbardziej lubianych przez dzieci przysmaków, dlatego z wielką radością w grupie „Owieczki” obchodziliśmy jego święto. Zajęcia rozpoczęliśmy od poznania przepisu na to danie, który dzieci w graficzny i łatwy sposób przedstawiły na wspólnie wykonanym plakacie.

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!

Przejdź do góry