window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-180646428-1');

Aktualności

Aktualności2022-08-23T20:51:36+02:00

Andrzejkowe zabawy

Jak każdego roku w naszym przedszkolu hucznie obchodziliśmy Andrzejki. Tego dnia nie brakowało magicznej atmosfery i radosnego nastroju. Już od samego rana można było podziwiać piękne stroje bajkowych postaci, superbohaterów , czy czarodziejów, w które przebrały się nasze przedszkolaki.

Dzień Pluszowego Misia

Pluszowy miś to najlepszy przyjaciel każdego dziecka, ukochana maskotka na dobre i złe chwile. Nic dziwnego zatem, że ten wyjątkowy pluszak doczekał się swojego święta. Dzień Pluszowego Misia został miło i radośnie uczczony w Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” w Lubawie.

Emocje w życiu przedszkolaka

Dzięki zajęciom dydaktycznym, które miały miejsce w tym tygodniu przedszkolacy z grupy „Żółwiki” poznawały emocje. To dzięki nim odczuwamy, reagujemy  na zmiany zachodzące w otoczeniu. Mamy prawo mieć gorszy dzień. Mamy prawo być smutni.

Dzień Jeża

Dzień Jeża w grupie „Żółwiki” to okazja do przybliżenia przedszkolakom tego interesującego i niesamowitego zwierzątka. Podczas zajęć przedszkolaki wysłuchały Wiersza H. Zdzitowieckiej pt. „Jeż”. Przedszkolaki dowiedziały się jak wyglądają jeże, co lubią jeść oraz gdzie mieszkają.

Zapisz swojego malucha już dzisiaj!

Przejdź do góry