Nasze grupy

OWIECZKI

Owieczki to grupa niezwykle żywiołowych i energicznych 3-latków. Dzieci z tej grupy są odważne, śmiałe i bardzo radosne. Bardzo lubią przychodzić do przedszkola, gdzie czeka na nie wiele atrakcji oraz przyjaciele. Uwielbiają nowe wyzwania i z ogromnym zapałem i zaangażowaniem podchodzą do nowych aktywności. Dzieci są bardzo ciekawe świata i szybko się uczą dlatego podczas zajęć dydaktycznych mają możliwość rozwijać swoje zainteresowania. Uwielbiają wszelkiego rodzaju zabawy ruchowe oraz muzyczne. Chętnie spędzają czas na świeżym powietrzu oraz na wewnętrznym placu zabaw.

Wychowawca: lic. Alicja Radzimińska i mgr Martyna Smyczyńska

Prezentacja grupy Owieczki

DELFINKI

DELFINKI

Jesteśmy dzielnymi i wesołymi trzylatkami. Do przedszkola uczęszczamy już drugi rok, bawiąc i dowiadując się wielu ciekawych rzeczy. W dalszym ciągu uczymy się samodzielności oraz zasad i reguł, które poznaliśmy na wrześniowych zajęciach. Uwielbiamy śpiewać i tańczyć utrwalając przy tym rymowanki i piosenki które chętnie poznajemy na każdych zajęciach. Wiele radości sprawia nam wykonywanie prac plastycznych oraz zabawy i spacery na świeżym powietrzu. Lubimy poznawać otaczającą nas okolicę- poznajemy przy tym ciekawostki przyrodnicze. W naszej Grupie nie ma miejsca na nudę, z uśmiechem na twarzy witamy każdy nowy dzień w przedszkolu.

Wychowawca: mgr inż. Jowita Jankowska i mgr Karolina Wysocka

Prezentacja grupy Delfinki

KOTKI

KOTKI

„Kotki” to miłe, sympatyczne i pełne zapału do nauki dzieci. Do naszego przedszkola uczęszczają już drugi rok. Są pogodne otwarte, ciekawe i aktywne, zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Swoim uśmiechem i pogodą ducha zarażają wszystkich wokół. Lubią tańczyć, śpiewać, wspólnie się bawić oraz wykonywać różnorodne prace plastyczne. Każdego dnia poszerzają swoją wiedzę o otaczającym ich świecie, poprzez wesołe zabawy i zajęcia dydaktyczne. W grupie „Kotki” nie ma miejsca na nudę. Dzieci są uśmiechnięte, koleżeńskie, energiczne, traktują przedszkole jak drugi dom. Kreatywność, pozytywna energia i głowa pełna pomysłów to ich wspólna dewiza.

Wychowawca: mgr Sylwia Kaczerowska

Prezentacja grupy Kotki

PSZCZÓŁKI

PSZCZÓŁKI

Pszczółki to dzieci uczęszczające do grupy 4-latków. Codziennie pełne radości, chęci do zabawy i nauki przybywają do przedszkola i w nim chętnie i aktywnie spędzają każdą chwilę. Uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, obserwując przy tym zmieniającą się przyrodę. Są energiczne a swym optymizmem i uśmiechem zarażają wszystkich dookoła. Noszą w sobie mnóstwo miłości, którą dzielą się z drugim człowiekiem, a każdy dzień z Pszczółkami staje się piękniejszy.

Wychowawca: mgr Katarzyna Kowalska

Zobacz prezentację grupy Pszczółki

MOTYLKI

MOTYLKI

To wesołe pięciolatki, pełne energii i uśmiechu. Chętnie uczestniczą w każdej aktywności proponowanej przez nauczyciela. Uwielbiają śpiewać, konstruować i rysować. Są pełne pomysłów, wigoru i naturalnej ciekawości świata. Charakteryzuje je koleżeńskość, empatia i chęć niesienia wzajemnej pomocy. Motylki bardzo lubią słuchać bajek i opowieści czytanych przez nauczyciela. Wyróżniają się bardzo dobrą pamięcią i muzykalnością.

Wychowawca: mgr Jolanta Hoga

Prezentacja grupy Motylki

ŻÓŁWIKI

ŻÓŁWIKI

Wychowawca:

Prezentacja grupy Żółwiki

SŁONECZKA

SŁONECZKA

„Słoneczka” to grupa dzieci 6 – letnich. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw i zajęć. Słoneczka bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe, organizowane zarówno w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Są bardzo samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi i spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy. Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności.

Wychowawca: mgr Ewelina Krawczyk

Zobacz prezentację grupy Słoneczka