Nasze grupy

SARENKI

SARENKI 3 latki

„Sarenki” to grupa wesołych i rezolutnych trzylatków, które każdego dnia z wielką radością odkrywają tajemnice otaczającego ich świata. Z przyjemnością uczestniczą w zabawach ruchowych, chętnie uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Każdy ich dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi i  spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z ich twarzy. Sarenki codziennie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie, starają się być samodzielne i koleżeńskie. Każdy dzień spędzony w tej przedszkolnej gromadce wzbogaca dzieci o nowe przeżycia, cenne doświadczenia, przyjaźnie i umiejętności.

Wychowawcy: mgr Justyna Prass , mgr Emilia Kozicka

Prezentacja grupy Sarenki

ŻÓŁWIKI

ŻÓŁWIKI 4 latki

„Żółwiki” to pogodna grupa 4 latków. Jesteśmy życzliwi wobec siebie, zgrani i ambitnie podchodzimy do powierzonych nam zadań. Używanie słów grzecznościowych na co dzień  to nasza wizytówka. Kochamy nowe wyzwania, angażujemy się w życie grupy na sto procent! Jesteśmy bardzo kreatywni, zawsze chętni do działania. Doskonale czujemy się w swoim towarzystwie, co nie zmienia faktu, że chętnie  otwieramy się  na zabawy i harce z pozostałymi przedszkolakami. „Żółwiki” są odważne i dzielnie odkrywają świat nieustannie ucząc się czegoś nowego.

Wychowawca: lic. Dorota Trzcińska

Prezentacja grupy Żółwiki

OWIECZKI 5 latki

Owieczki to grupa bystrych, ciekawych świata i odważnych 5-latków. Chętnie poszerzają swoją wiedzę i zdobywają nowe doświadczenia. Z radością przeżywają kolejne przygody w naszym przedszkolu. Owieczki uwielbiają zabawy muzyczne oraz ruchowe, chętnie spedzają także czas na świeżym powietrzu, na przedszkolnym placu zabaw lub podczas spacerów. Jednym z ulubionych zajęć jest również rysowanie i kolorowanie, podczas którego Owieczki wykazują się niezwykłą pomysłowością i kreatywnością. Jest to grupa bardzo pogodna i towarzyska a swoją radością dzielą się z innymi

Wychowawca: mgr Alicja Radzimińska

Prezentacja grupy Owieczki

DELFINKI

DELFINKI 5 latki

To My – Delfinki!

Czy słońce na niebie, czy deszcz z nieba leci

Idą do przedszkola uśmiechnięte „delfinkowe” dzieci

W przedszkolu zabawek i książek bez liku

Każdy ma tu miejsce przy swoim stoliku

Z naszą Panią pilnie się uczymy

A gdy czas na zabawę, chętnie się bawimy.

Powiemy Wam coś jeszcze!  Nie mówcie nikomu…

Że tu się czujemy, jak u siebie w domu!

Nasza grupa to już pięciolatki, nazywamy się „Delfinki” – jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie i nauce. Podczas zajęć staramy się uważnie słuchać, aby odkryć wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się zasad wspólnej współpracy w grupie, staramy się być samodzielne, koleżeńskie oraz pomocne. Uwielbiamy długie spacery poznając przy nich ciekawostki otaczającego nas świata. W naszej Grupie nie ma miejsca na nudę, z uśmiechem na twarzy witamy każdy nowy dzień w przedszkolu.

Wychowawca: mgr Karolina Wysocka

Prezentacja grupy Delfinki

KOTKI

KOTKI 6 latki

„KOTKI” to pogodne, aktywne, pełne radości i energii dzieci. Swoim uśmiechem i pogodą ducha zarażają wszystkich wokół. Uwielbiają eksperymentować i łączyć zabawę z nauką. Z ciekawością i zaangażowaniem odkrywają otaczający ich świat oraz chętnie nabywają nowe umiejętności, które ułatwią im naukę w szkole. Lubią tańczyć, śpiewać i wspólnie się bawić. Kreatywność, pozytywna energia i głowa pełna pomysłów to ich wspólna dewiza.

Wychowawca: mgr Sylwia Kaczerowska

Prezentacja grupy Kotki

PSZCZÓŁKI

PSZCZÓŁKI 6 latki

Pszczółki w nowym roku szkolnym 2023/24 zaczną wielką przygodę. Już jako grupa 6latków wyruszą w podróż po wiedzę i umiejętności, które pozwolą im ze spokojem i radością stanąć w progach szkoły podstawowej. Pszczółki jako już doświadczone przedszkolaki, ciekawe otaczającego je świata, umiejące sygnalizować swoje potrzeby, umiejące nawiązywać kontakty z rówieśnikami i nauczycielami, z pewnością wspaniale odnajdą się w roli przyszłych uczniów a nowy rok będzie dla nich nie tylko nauką ale przede wszystkim wspaniałą zabawą pełną radości, niespodzianek i wspaniale spędzonych wspólnych chwil.

Wychowawca: mgr Katarzyna Wiergowska

Zobacz prezentację grupy Pszczółki