Nasze grupy

SARENKI

SARENK 2,5 latki

Witajcie ! To my – Sarenki. Do naszej przedszkolnej grupy uczęszczają najmłodsze 2,5 – letnie dzieci. Bardzo lubimy się bawić, słuchać bajek, rysować i tańczyć przy wesołej muzyce. Chętnie uczymy się zasad zgodnego współżycia w grupie. Staramy się być samodzielne i koleżeńskie. Każdy nasz przedszkolny dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, zajęciami dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z naszych dziecięcych twarzy. Z uśmiechem i wiarą we własne możliwości sprostamy wszystkim wyzwaniom.

Wychowawca: mgr Ewelina Krawczyk

Prezentacja grupy Sarenki

ŻÓŁWIKI

ŻÓŁWIKI 3 latki

Grupa „Żółwiki” to pogodne i energiczne  3-latki. Uwielbiają zabawy ruchowe i konstrukcyjne. Chętnie bawią się z innymi dziećmi i współpracują w czasie zajęć dydaktycznych. Grupa aktywna, otwarta na nowe propozycje zabaw. To przedszkolaki kochające taniec i śpiew.  Nuda nigdy im niestraszna, ponieważ poznawanie świata jest ich ulubionym zadaniem.  Jesteśmy dla siebie i z sobą. Przedszkole jest ich drugim domem, gdyż tu każdy dzień wypełniony jest nauką, radosną zabawą i odkrywaniem tego, co nieznane.

Wychowawca: lic. Dorota Trzcińska i mgr Justyna Prass

Prezentacja grupy Żółwiki

OWIECZKI 4 latki

Owieczki to grupa bardzo energicznych i żywiołowych 4-latków. Są to dzieci bardzo ciekawe świata i otwarte na innych. Chętnie zdobywają nową wiedzę i dzielą się nią z innymi. Uwielbiają wszelkie zabawy ruchowe oraz muzyczne, kochają śpiew oraz taniec. Niezwykle chętnie wykonują wszelkie prace plastyczne. Zabawy na wewnętrznym oraz zewnętrznym placu zabaw to coś, co sprawia naszym Owieczkom mnóstwo radości. Z pewnością nie można się z nimi nudzić, a ich radość potrafi u każdego wywołać uśmiech.

Wychowawca: lic. Alicja Radzimińska

Prezentacja grupy Owieczki

DELFINKI

DELFINKI 4 latki

Nasza grupa to czterolatki, nazywamy się „Delfinki” – jesteśmy ciekawi świata i interesujemy się wszystkim co nas otacza. Dużo czasu spędzamy na wspólnej zabawie i nauce. Podczas zajęć staramy się uważnie słuchać, aby odkryć wiele ciekawych rzeczy. Uczymy się zasad wspólnej współpracy w grupie, staramy się być samodzielne, koleżeńskie oraz pomocne. Uwielbiamy długie spacery poznając przy nich ciekawostki otaczającego nas świata. W naszej Grupie nie ma miejsca na nudę, z uśmiechem na twarzy witamy każdy nowy dzień w przedszkolu.

Wychowawca: mgr Karolina Wysocka

Prezentacja grupy Delfinki

KOTKI

KOTKI 5 latki

„Kotki” to pełne radości, energii i uśmiechu pięciolatki. Są pogodne, otwarte i aktywne, zarówno podczas zabaw jak i zajęć. Swoim uśmiechem i pogodą ducha zarażają wszystkich wokół. Lubią tańczyć, śpiewać, wspólnie się bawić oraz wykonywać różnorodne prace plastyczne. Codziennie z ciekawością i zaangażowaniem odkrywają otaczający ich świat, zawierają przyjaźnie i wzbogacają swoją wiedzę. Uwielbiają eksperymentować i łączyć zabawę z nauką. Kreatywność, pozytywna energia i głowa pełna pomysłów to ich wspólna dewiza.

Wychowawca: mgr Sylwia Kaczerowska

Prezentacja grupy Kotki

PSZCZÓŁKI

PSZCZÓŁKI 5 latki

Pszczółki to dzieci uczęszczające do grupy 5-latków. Codziennie pełne radości, chęci do zabawy i nauki przybywają do przedszkola i w nim chętnie i aktywnie spędzają każdą chwilę. Uwielbiają aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, obserwując przy tym zmieniającą się przyrodę. Są energiczne a swym optymizmem i uśmiechem zarażają wszystkich dookoła. Noszą w sobie mnóstwo miłości, którą dzielą się z drugim człowiekiem, a każdy dzień z Pszczółkami staje się piękniejszy.

Wychowawca: mgr Katarzyna Kowalska

Zobacz prezentację grupy Pszczółki

MOTYLKI

MOTYLKI 6 latki

To wesołe sześciolatki, pełne energii i uśmiechu. Chętnie uczestniczą w każdej aktywności proponowanej przez nauczyciela. Uwielbiają śpiewać, konstruować i rysować. Są pełne pomysłów, wigoru i naturalnej ciekawości świata. Charakteryzuje je koleżeńskość, empatia i chęć niesienia wzajemnej pomocy. Motylki bardzo lubią słuchać bajek i opowieści czytanych przez nauczyciela. Wyróżniają się bardzo dobrą pamięcią i muzykalnością.

Wychowawca: mgr Jolanta Hoga

Prezentacja grupy Motylki