W Przedszkolu Niepublicznym „Bajkolandia” w Lubawie nie można się nudzić. By zachęcić dzieci do kreatywności, nauczyciele organizują wiele atrakcji. Dzisiejszą okazją był Bal Karnawałowy pod hasłem – Bal Szalonych Fryzur.
Tego dnia w naszym przedszkolu było bardzo kolorowo. Dzieci były przebrane w stroje bajkowe, a ich włosy mieniły się kolorami tęczy. Rodzice wykazali się pomysłowością w upinaniu fryzur u swoich dzieci i to nie tylko u dziewczynek, ale również u chłopców, dali upust swojej wyobraźni wykorzystując: spinki, kolorowe lakiery, żel, wstążeczki, kokardki itp.
Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Największy zachwyt wywarł na dzieciach pokaz kolorowych świateł i baniek mydlanych. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń, a ten aspekt był głównym celem tego balu.